Yükleniyor...

GİRİŞİMCİLİK KURSU SINAVI YAPILDI
Eklenme : 1.4.2016   -   Okunma : 673

Kızılcahamam Belediyesi ve KOSGEB işbirliği ile yapılacak olan Girişimcilik Kursu sınavı yapıldı.

Bugün yapılan sınav neticesinde 04 Nisan Pazartesi gününden itibaren dersler sabah ve akşam grubu olarak iki ayrı grupta başlayacak.

Sabah grubunun dersleri 04 Nisan Pazartesi günü sabahı saat 08:30'da, akşam grubunun dersleri  ise 04 Nisan Pazartesi günü saat 15:30'da Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonu'nda başlayacak.

Sabah ve akşam grubu ile yedek liste şu şekilde;

SABAH GRUBU

  1. Aslı        Ünlü
  2. Arife     Altunsoy
  3. Alattin  Soylu
  4. Akkız     Ünal
  5. Aziz       Güler
  6. Belma   Işık
  7. Ali Burak             Kocaoğlu
  8. Çiğdem                Fidan
  9. Damla   Nur  Ünlü
  10. Doğan  Korkmaz
  11. Esat       Öztürk
  12. Eda Nur               Ayçiçek
  13. Elif         Gümüşsoy
  14. Filiz        Acar
  15. Filiz        Civan
  16. Ferdane              Sakızcıoğlu
  17. Fatma   Akça
  18. Göknur                Ünal
  19. Gülayşe               Aydoğan
  20. Halise   Ünal
  21. Hanım  Barun
  22. İzzet      Taşdemir
  23. Melehat              Çelik
  24. Zeliha   Ceylan
  25. Oğuz Can            Arslan
  26. Şule       Özbekli
  27. Yeliz      Acar
  28. Saadet Çimen
  29. Selin      Öymez
  30. Özlem  Karakulak

 

AKŞAM GRUBU

  1. Ahmet Arık
  2. Abdullah             Şenli
  3. Ahmet Fethi      Pehlivan
  4. Ahmet                 Can
  5. Ali          Tetik
  6. Bahar    Yaylalıoğlu
  7. Burak    Yıldız
  8. Bülent Savman
  9. Bekir     Çetintaş
  10. Engin    Doğanoğlu
  11. Enis Doğan         Dağdemir
  12. Eray       Güvenç
  13. Elif Bengü           Gülşen
  14. Ercan    Bektaş
  15. Emre     Coşar
  16. Eren      Türköz
  17. Fatma Filiz          Gezer
  18. Fatih     Acar
  19. Ferhat  Sarıyar
  20. Hande  Çoşkun
  21. Halil Alper           Işık
  22. Hacı Osman       Ünal
  23. Hasan   Doğanoğlu
  24. İbrahim               Erol
  25. İdris       Bekem
  26. Kezban                Akay
  27. Kezban                Karapınar
  28. Merve  Albayrak
  29. Mehmet Urkancı
  30. Muhittin  Yıldız
  31. Mustafa Barun
  32. Münire  Arslanoğlu
  33. Mustafa              Fidan
  34. Muharrem         Cantürk
  35. Mehmet             Akay
  36. Mustafa              Biçer
  37. Mahmut             Nazlıgül
  38. Mihri Can            Çaylı
  39. Nuray   Arslan
  40. N.Koray               Işık
  41. Nilgün  Demirhan
  42. Nurgül  Zorlu
  43. Osman Akçay
  44. Rukiye  Beşikçigil
  45. Sinan    Erkaya
  46. Serkan Dursun
  47. Seyide  Arslan
  48. Selim    Erol
  49. Songül  Ergelen
  50. Serhat  Özcan
  51. Ümmühan Öksüzoğlu
  52. Tahir Eren Akbaş
  53. Vasıf Ataseven
  54. Yücel Erol
  55. Yasin Dursun
  56. Serhat Göynük
  57. Kerem  Çaylı
  58. Özlem  Bal
  59. Zühal    Oral
  60. Necip    Oral

 

YEDEK LİSTE

  1. Enes Kılıçkaya
  2. Güler Doğan Cengiz
  3. Hakan  Elmasoğlu
  4. Kenan Yılmaz
  5. Kübra Gümüşgöz
  6. Eren Çarkçı
  7. Ömer Han Eren


BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM