Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, İBN-İ SİNA VE HALİDE EDİP MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ'Nİ ZİYARET EDEREK YENİ EĞİTİM-ÖĞRETİM YILLARINI TEBRİK ETTİ
Eklenme : 11.10.2016   -   Okunma : 719

Başkanımız, 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının başlaması münasebeti ile okul ziyaretlerinde bulundu.

Başkanımız, 2016-2017 Eğitim-Öğretim yılının başlaması münasebeti ile Kızılcahamam İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Kızılcahamam Halide Edip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret etti.

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, İlçe Milli Eğitim Müdürü Veli Karakuş ile birlikte 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılının başlaması münasebetiyle ilçemizde bulunan okulları tek tek ziyaret ederek yeni eğitim-öğretim yıllarını tebrik etti.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney,  Kızılcahamam İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Kızılcahamam Halide Edip Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ziyaretinde okul idarecileri ve öğretmenler ile sohbet ederek kendilerine tatlı ikramında bulundu. Başkanımız, tüm öğretmen, idareci ve öğrencilere başarılar dilerken, kendisi de bir eğitimci olarak her zaman tüm okullarımızın hizmetinde olduğunu söyledi.

Başkanımız Muhittin Güney ayrıca Kızılcahamam İbni Sina Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Zekai Özbekler'e kendi kaleme almış olduğu "Hazreti Ömer B. Hattab" isimli yeni çıkan kitabını da hediye etti.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM