Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ, İLÇE MÜFTÜSÜ SİNAN KAZANCI ADINA DÜZENLENEN VEDA YEMEĞİNE KATILDI
Eklenme : 4.1.2017   -   Okunma : 1181

Kızılcahamam'da 2 yıldan beri görev yapmakta iken Yenimahalle İlçe Müftülüğüne atanan İlçe Müftüsü Sinan Kazancı ilçemizden ayrılıyor.

Kızılcahamam'da 2 yıldan beri görev yapmakta iken Yenimahalle İlçe Müftülüğüne atanan  İlçe Müftüsü Sinan Kazancı ilçemizden ayrılıyor.

2014 Eylül ayından itibaren Kızılcahamam Müftülüğü görevini yürütmekte olan ve görev yaptığı süre içerisinde halkın takdirini kazanan  ilçe Müftüsü Sinan Kazancı için veda yemeği düzenlendi.

Kızılcahamam Müftülüğü tarafından Çam Otel'de düzenlenen veda yemeğine Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Cumhuriyet Başsavcısı Fatih Muşmal, İl Müftüsü Mehmet Sönmezoğlu, İlçe Jandarma Komutanı Kadir Bilgi, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Çevre İlçe Müftüleri, Belediye Meclis Üyelerinden Yusuf Şengül, Kemal Öztürk,Songül Ergelen İbrahim Yıldız, Murtaza Güngör, Adem Atakul, Fatih Oral, Günaydın  Yüce, Murat Can, Siyasi Parti İlçe Başkanları, Sivil Toplum Örgütlerinin temsilcileri, Din görevlileri, Okul Müdürleri, Kamu Kurum Müdürleri, Mahalle Muhtarları ve çok sayıda davetli katıldı.

Veda yemeğinin ardından Kur'an-ı Kerim tilaveti okunarak protokol konuşmalarına geçildi, konuşmalarda İlçe Müftümüz Sinan Kazancı'nın ilçemizden ayrılışının üzüntüsü olduğu ve ilçemizde kısa zamanda büyük hizmetlere imza attığı söylendi. konuşmalar  içinde zaman zaman duygulu anlar yaşanırken Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney yaptığı konuşmada;

"Ayrılıklar her zaman için üzücüdür, ama biz Sinan hocamızı çok sevmiştik, İlçe olarak, Cemaat olarak çok sevdik ve güzel günler geçirdik. Hocamız daha büyük bir yere gittiği içinde seviniyor ve orada Kızılcahamam'da geldiği belirteceği için, statü olarak da yükseldiği içinde çok mutlu olduğumu belirtmek istiyorum. İlçemize gelen kamu görevlilerinin idarecilerin giderken yükselerek terfi ederek gitmesini çok arzu ediyoruz ve öylede oluyor. Buna örnek verecek olursak içimizden bir İstanbul Valisi, bir Kastamonu Valisi ve birde İl Müftüsü olarak göndermiş bir ilçeyiz. bu vesileyle de Sinan Hocamızı daha güzel makamlara gelir diye temenni ediyorum ve son olarak Sinan Hocamın gittiği yerde daha güzel işler yapacağını inanarak Allah yolunu açık etsin yemeğimize gelen herkese teşekkür ediyor iyi akşamlar diliyorum" dedi.

İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız ise yaptığı konuşmada; "İlçe Müftümüz Sinan Kazancı'nın ilçemizden ayrılışının üzüntüsü içerisinde olduğumu belirtmek istiyorum. Sinan Hoca çok iyi bir dost çok iyi bir arkadaş ve çok iyi bir sırdaştı benim için inanıyorum ki gittiği yerde de kendisini sevdirecek çok iyi işlere imza atacak ve bugüne kadar ilçemize yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor yeni görevinde başarılar diliyorum" dedi.

Son olarak konuşma yapan ve Kızılcahamam'a veda eden İlçe Müftüsü Sinan Kazancı yaptığı selamlama konuşmasında katılımcılara teşekkür ederek hoşgendiniz dedi. Kazancı duygu dolu bir konuşma yaparak konuşmasında; 2 yıl 4 aylık süre buyunca muhabbetle severek kendimi de canı gönülden sevildiğimi anlayarak hizmet etmekten şeref duyduğum Kızılcahamam'da geriye baktığımda en güzel hatıralar, hayır ve dualarla anılacak bir ortam bıraktığım kanaatindeyim. Bu süreçte yapmış olduğumuz hizmetlerimizde bizlere destek olan herkese teşekkür ediyorum diyen İlçe Müftüsü Sinan Kazancı yine Kızılcahamamlıların bulunduğu Yenimahalle ilçesine gideceğini ve burada da yabancılık çekmeyeceğini dile getirerek anıldığında hayır dua edilmesini istedi.

Veda yemeğinde Protokol tarafından Sinan Kazancı'ya hediye takdimi yapılarak program vedalaşma ile sona erdi.

 

 

 

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM