Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

FAHRİ HEMŞEHRİMİZ PROF.DR. ERKAN İBİŞ’E BERAT BELGESİ TAKDİM EDİLDİ
Eklenme : 21.11.2017   -   Okunma : 632

Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu’nun açılmasında büyük emekleri olan, Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş’e bugün FAHRİ HEMŞEHRİLİK BERATI makamında takdim edildi.
5393 sayılı Belediye Kanununun 18. Maddesinin (r) fıkrası uyarınca Kızılcahamam Belediye Meclisi’nin 02.11.2017 tarih ve 155 sayılı kararı ile  Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu’nun açılmasında emekleri olan Kızılcahamam Kaymakamı Mehmet Yıldız, Ankara Milletvekili Cemil Çiçek ve Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş’e Kızılcahamam İlçesi FAHRİ HEMŞEHRİLİK BERATI verilmesi oybirliği ile kabul edildi.
Fahri Hemşehrimiz olan üç isimden Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş için makamında düzenlenen Fahri Hemşehrilik Beratı Töreni’ne¸ Ankara Ak Parti Milletvekili Prof. Dr. Emrullah İşler, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız ve Ankara Üniversitesi Kızılcahamam Meslek Yüksekokulu Müdüresi Prof. Dr. Seyhan Akıska katıldı.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM