Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM KÜLTÜR, SANAT VE SU FESTİVALİ KARAKUCAK GÜREŞLERİ YAPILDI
Eklenme : 8.9.2018   -   Okunma : 189

Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivalinin ikinci gününde U23 Karakucak Türkiye Şampiyonası İlçe Stadında yapıldı.

KIZILCAHAMAM KÜLTÜR, SANAT VE SU FESTİVALİ KARAKUCAK GÜREŞLERİ YAPILDI

Belediyemizin Sosyal ve Kültürel Faaliyetleri kapsamında 07 - 08 Eylül 2018 tarihinde gerçekleştirilecek olan Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivalinin ikinci gününde U23 Karakucak Türkiye Şampiyonası İlçe Stadında yapıldı.

U23 Karakucak Türkiye şampiyonası güreşlerine; Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Emniyet Genel Müdür Yardımcısı Hemşerimiz Adem Çakıcı, İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız, AK Parti İlçe Başkanı Süleyman Acar, Mesleki Yeterlilik Kurum Başkanı Adem Ceylan, Mesleki Yeterlilik Kurum Başkan Yardımcısı ve Kızılcahamamlılar Derneği Başkanı Beyhan Sarı, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Keçiören Belediye Meclis Üyeleri, Çamlıdere Belediye Başkanı Hazım Caner Can, AK Parti Çamlıdere İlçe Başkanı Hüseyin Civelek, Kosova – Mamuşa Belediye Başkan Yardımcısı Hilmi Sala ve belediye heyeti, Kıbrıs – Paşaköy Belediye Başkan Yardımcısı Mikail Cankurt ve belediye heyeti, Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyelerimiz Songül Ergelen, Durali Uygun, İbrahim Yıldız, Yusuf Şengül, Murtaza Güngör, Adem Emin Atakul, Kemal Öztürk, Günaydın Yüce, Genel Koordinatör Başkan Danışmanı İhsan Taşer, AK Parti Ankara Kadın Kolları İl Başkanı Mualla Varol, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Taha Sarı, AK Parti SKM Başkanı Yusuf Öztürk, AK Parti Eski İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, İlçe Emniyet Müdürü Halil İbrahim Ulubey, İlçe Müftümüz Selçuk Kılıçbay, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Nakit Şahin, STK Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

08 Eylül 2018 Cumartesi günü Saat: 11.00’da İlçe Stadında başlayan ve Kültür, Sanat ve Su Festivali kapsamında yapılan U23 Karakucak Türkiye şampiyonası güreşlerine yaklaşık 500 sporcu katıldı. Kıran kırana geçen güreşler akşam saatlerine kadar devam etti.

 U23 Karakucak Türkiye şampiyonası güreşlerinde derece alan sporcular ise şu şekilde belirlendi.

U23 KARAKUCAK TÜRKİYE ŞAMPİYONASI ÖDÜL LİSTESİ

55 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

HÜSEYİN ÖZEN

İLBANK

2

ADEM ÜNLÜ

MALATYA B.B.

3

 

 

3

 

 

 

60 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

CAVİT ACAR

K.HAMAM BLD

2

MUSA ŞAHİN

ÇORUM BLD

3

ALİ GELİKE

ZARA BLD

3

HAKAN DEMİRCİ

İLBANK

 

65 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

BİLAL AKBIYIK

ÇORUM BLD

2

VEYSEL PEKİNCE

BATMAN PET.

3

AKIN ULUTAŞ

ASKİ

3

ONUR ARI

İLBANK

 

70 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

FAZLI ERYILMAZ

İBB

2

ALİ KİPER

ASKİ

3

ÖMER AKBIYIK

TOKAT ÖZ. İD.

3

BUĞRA YERLİKAYA

TOKAT FERDİ

 

75 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

H. İBRAHİM SARIKAYA

BALIKESİR B. B.

2

MUHAMMET YILDIRIM

K.HAMAM BLD

3

BULUTHAN ÖKSÜZ

ANK. ŞEKERSPOR

3

MURAT KALENDER

ÇORUM BLD.

 

80 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

E. GÜRKAN NUROL

ANK. BÜY. BLD.

2

H. ÖMER YILDIRIM

K.HAMAM BLD.

3

M. SAİT TURKAYA

KOC. İZMİT. BLD.

3

BARIŞ DOĞAN

ASKİ

 

85 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

MİRAÇ GÜMÜŞ

İBB

2

FURKAN EKER

ÇORUM BLD.

3

HAKAN DANIŞ

TEDAŞ

3

M. ALİ ERYÜCEL

ÇORUM BLD.

 

90 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

MAHMUT ÖZKAYA

ASKİ

2

A. YÜCEL ÜNAL

TEDAŞ

3

ERTUĞRUL DAL

İLBANK

3

OSMAN YETİM

TKİ

 

90-130 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

ORÇUN KUMAŞ

ANK. BÜY. BLD.

2

BEKİR ERYÜCEL

TEDAŞ

3

İSLAM UZUN

SAMSUN CANİK.

3

EMRECAN OSMAN

İLBANK

 

U23 YILDIZLAR KARAKUCAK ŞAMPİYONASI ÖDÜL LİSTESİ

45 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

ALİ KAYA

ANK. BÜY. BLD.

2

Ü. TALHA SERÇELİ

ANTALYA G.

3

T. KAAN GÜLEÇ

ANKARA FERDİ

3

MUHAMMED AKPINAR

KIRŞEHİR GSİM

 

50 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

EMRE ŞAHİN

OSMANGAZİ BLD.

 

55 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

ALPEREN BAL

K.HAMAM BLD.

2

YASİN SEVER

KARAMAN GSİM

3

BATUHAN TÜFEKÇİ

K.HAMAM BLD.

3

H. HASAN KIZIL

ANK. BÜY. BLD.

 

60 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

TAHSİN ÇETİN

ANK. ŞEKERSPOR

2

E. SIDDIK ÖÇAL

ULAŞTIRMA

3

SAMET SARIKAYA

K.HAMAM BLD.

3

ALİ KİRAZ

K.KAZAN BLD.

 

65 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

M. GÖKTUĞ İÇMEN

KTİ

2

ERTUĞ ŞELBİ

OSMANİYE

3

A. FURKAN ALPKILIÇ

ANK. BÜY. BLD.

3

OĞUZHAN SARIKAYA

K.HAMAM BLD.

 

 

70 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

ŞAHAN ACAR

ANK. EGO

2

SEYFETTİN USLU

K.HAMAM BLD.

3

M. NURİ GÖKTEKİN

KARAMAN GSİM

3

TALHA USLU

K.HAMAM BLD.

 

75 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

A. SEZER ÜNAL

K.HAMAM BLD.

2

HASAN GÖKTÜRK

K.HAMAM BLD.

3

MERT ÖZKUL

ULAŞTIRMA

 

85 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

Ö. YASİN AKTAŞ

K. HAMAM BLD.

2

M. ŞERİF YAVAŞER

GEBZE BLD.

3

F. KENAN SAYI

KONYA BÜY. BLD.

 

85-110 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

E. KAAN SÖKELEN

ANK. BÜY. BLD.

2

DURALİ YANIKOĞLU

K.HAMAM BLD.

3

BURAK HASAN ULUER

ADANA GSİM

3

BEDİRHAN YILDIRIM

ANK. BÜY. BLD.

 

U23 MİNİKLER KARAKUCAK ŞAMPİYONASI ÖDÜL LİSTESİ

25-30 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

SEFA GÜRHAN

ANK.BÜY.ŞEHİR

2

HÜSEYİN AKMEHMET

K.HAMAM BLD.

 

35 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

FURKAN BAL

K.HAMAM BLD.

2

YUNUS BOZ

GEBZE BLD.

3

F.BARIŞ GÖKTAŞ

ANK.BÜY. BLD.

3

YAFES ÇIPLAK

BARTIN GSİM

 

40 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

KEREM GÖKYER

SAMSUN BÜY. BLD.

2

B.YASİN ŞEHERLİ

ÇORUM FERDİ

3

MUHAMMED DALKIRAN

ANTALYA C. E.

3

Y.EMRE KAYMAKÇI

ANK.BÜY.ŞEHİR

 

45 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

M. MELİH GÖKYAR

ANK. BÜY. BLD.

2

KADİR ARIKAN

ULAŞTIRMA

3

KEMAL YURT

K. HAMAM BLD.

3

MERT BIYIK

ANKARA FERDİ

 

50 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

A. BERAT GENÇ

ANK. BÜY. BLD.

2

E. UTKU KAYA

ANK. BÜY. BLD.

3

ENES ÇELİK

BARTIN GSİM

3

İ. KAAN KAHRAMAN

ANK. BÜY. BLD.

 

55 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

EFE AYTUĞ UCUZAL

ULAŞTIRMA

2

M. FATİH RENÇBER

SAMSUN BÜY. BLD.

3

H. MEMİŞ KARABAKAL

TAŞKÖPRÜ BLD.

3

ADEM SOYAL

BARTIN GSİM

 

60 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

ŞEREF DEMİR

KIRŞEHİR GSİM

2

ALPEREN IRMAK

SAMSUN YETKİN SK

3

M. EREN ÖZDEMİR

ULAŞTIRMA

3

EMİRHAN ÜLKER

ANK. BÜY. BLD.

 

65 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

MUSTAFA DÖŞLÜ

ANK SİNCAN BLD.

2

M. EMİN SOYLU

ANK SİNCAN BLD.

3

M. ALİ ŞEKER

ANK. BÜY. BLD

3

MUSAB GÜVEN

K.HAMAM BLD.

 

70 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

BAHADIR BİLEN

K.HAMAM BLD.

2

MELİH TİREN

K.HAMAM BLD.

3

KERİM ACUN

ANK. SİNCAN BL

3

E. NADİR YÜCEL

K.HAMAM BLD.

 

70-85 KG

ADI SOYADI

KULÜBÜ

1

SAMET YILMAZ

ANK. BÜY. BLD.

2

M. EMİN UNUTMAZ

ANK. BÜY. BLD.

3

EFE HALİL TOPUZ

K.HAMAM BLD.

3

OĞUZHAN ÇAM

ÇORUM FERDİ

 

U 23 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TAKIM KLASMANI

 

 

KİLOLAR

 

NO

TAKIM ADI

50-55 KG

60 KG

65 KG

70 KG

75 KG

80 KG

85 KG

90 KG

85-130 KG

TOPLAM

PUAN

1

ÇORUM BLD. SK

 

20

25

10

15

10

20

 

8

108

2

ANK. İLBANK SK

25

15

15

 

 

 

 

15

15

85

3

ASKİ SK

 

 

15

 

8

15

10

25

10

83

4

KIZILCAHAMAM BLD. SK

 

25

10

 

20

20

 

 

 

75

5

ANK. BÜY. BLD. SK

 

 

 

20

 

25

 

 

25

70

6

ANK TEDAŞ SK

 

 

 

 

 

 

15

20

20

55

7

İST. BÜY. BLD. SK

 

 

 

25

 

 

25

 

 

50

8

BALIKESİR BÜY. BLD. SK

 

 

 

8

25

 

 

 

 

33

9

ANK TKİ SK

 

 

 

 

 

8

 

15

 

23

10

MALATYA BÜY. BLD. SK

20

 

 

 

 

 

 

 

 

20

11

BATMAN PETROL SK

 

 

20

 

 

 

 

 

 

20

12

SİVAS ZARA BLD. SK

 

15

 

 

 

 

 

 

 

15

13

TOKAT ÖZEL İDARE SK

 

 

 

15

 

 

 

 

 

15

14

TOKAT FERDİ

 

 

 

15

 

 

 

 

 

15

15

ANK. ŞEKERSPOR K

 

 

 

 

15

 

 

 

 

15

16

KOCAELİ İZMİT BLD. SK

 

 

 

 

 

15

 

 

 

15

17

SAMSUN CANİK BLD SK

 

 

 

 

 

 

 

 

15

15

18

SAMSUN YAKAKENT BLD. SK

 

 

10

 

 

 

 

 

 

10

19

KARAMAN GSİM

 

 

 

10

 

 

 

 

 

10

20

KAYSERİ ŞEKERSPOR K

 

 

 

 

10

 

 

 

 

10

21

TİRE BLD SK

 

 

 

 

 

10

 

 

 

10

22

BARTIN GSİM

 

 

 

 

 

 

 

 

10

10

23

ANK. ULAŞTIRMA SK

 

 

 

 

8

 

 

 

 

8

24

ANK. EGO SK

 

 

 

 

 

 

 

 

8

8

 

Kızılcahamam Kültür, Sanat ve Su Festivali kapsamında yapılan U23 Karakucak Türkiye Şampiyonasında güreşçilerin ödülleri protokol tarafından verilerek takım halinde birinci olan Çorum Belediye Spor, ikinci olan Ankara İlbank Spor ve üçüncü olan Aski Spor Kulübünün kupaları verilerek Güreşler sona erdi.

 



BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM