Yükleniyor...

KIZILCAHAMAM BAŞKANINI ŞEÇTİ
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 391

Kızılcahamam 30 Mart 2014 Mahalli İdareler seçiminde tercihini istikrardan yana kullandı ve Muhittin GÜNEY Kızılcahamam’ın yeni Şehrül Emin-i yeni Belediye Başk

Kızılcahamam 30 Mart 2014 Mahalli İdareler seçiminde tercihini istikrardan yana kullandı ve Muhittin GÜNEY Kızılcahamam’ın yeni Şehrül Emin-i yeni Belediye Başkanı seçildi.

Tarihinde ilk kez bir Bakan ve Başkan Yardımcısı çıkaran Kızılcahamam’da canla başla çalışan Ankara Milletvekili ve Başbakan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Emrullah İşler ’e de sahip çıktığını bir kez daha sandıkta gösterdi.

Kızılcahamam’da seçimi kazana Ak Partili Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney yaptığı ilk röportajında : “Biz hemşerilerimize kendimizi ifade ettik, hemşehrilerimizde Kızılcahamam’da Belediye Başkanı olarak bizi görmek istediler, İnşallah onları ve İlçemiz Kızılcahamam’ı hak ettiği yere getirmenin gayreti içerisinde olacağız. Halkımızın  teveccühlerine layık olmak bizim düsturumuz olacaktır. Vaat ettiğimiz tüm projelerimizi Kızılcahamam’ımız için gerçekleştireceğiz ben tüm Kızılcahamamlı hemşerilerimize teşekkür ediyorum, bize güvendikleri, bize inandıkları ve bize teveccüh ettikleri için, inşallah mahcup olmayacağız, vaat ettiğimiz her şeyi yerine getirme gayreti içerisinde olacağız ve Kızılcahamam’ımızın hizmetkârı olacağız” diyerek sözlerine devam eden Belediye Başkanı Muhittin Güney,“Kızılcahamam’da yapacağımız ilk iş, birlik ve beraberliği sağlamak olacaktır. Tabiki biz bütün Kızılcahamam’ın belediye başkanıyız, Tüm Kızılcahamamlı hemşerilerimizin Belediye Başkanıyız dolayısı ile hiçbir ayrım yapmadan bütün hemşerilerimize hizmet etme gayreti içerisinde olacağız.  Herhangi bir fikre ve parti mensubiyetine tabii olmadan, tüm hemşerilerimizin belediye başkanı şehri emini olacağız” dedi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney konuşmalarına şöyle devam etti. Resmi sonuçlarımızı aldıktan sonra, ilk işimiz mazbatamızı almak olacak, ondan sonra devir teslimi yapacağız, belediyemiz de ne var ne yok dinleyip brifingler alacağız. Kurumlar ile ilgili bilgi edindikten sonra icraatlarımızı yapmaya başlayacağız. Şuan itibari ile daha önümüzü göremiyoruz, nedir ne değildir, nasıl bir tabloyla karşılaşacağız nasıl bir tablo devralacağız, onu çok iyi bilemiyoruz. Bunu inşallah işin içine girdikten sonra öğreneceğiz, Birimlerimizden bilgiler alıp önceliğimizi neye vereceğimizi devir teslim töreninden sonra karar vereceğiz.

Ben Kızılcahamam’lı hemşehrilerimizin Belediye Başkanıyım, hiç bir ayrım yapmadan onlara hizmet yapmaya geliyoruz” dedi.

 

 

KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ

 

 1. Ahmet ARSLANOĞLU      Ak Parti         Kontenjan
 2. Murtaza GÜNGÖR           Ak Parti         Kontenjan
 3. Uğur KALENDER                 Ak Parti
 4. İsa SEVER                             MHP
 5. Fahrettin İLHAN                  Ak Parti
 6. Kemal ÖZTÜRK                   Ak Parti
 7. Murat CAN                         MHP
 8. Songül ERGELEN               Ak Parti
 9. Fatih ORAL                          Ak Parti
 10. Günaydın YÜCE                MHP
 11. İbrahim YILDIZ                    Ak Parti
 12. Adem Emin ATAKUL         Ak Parti
 13. Hamis TÜFEKÇİ                   MHP
 14. Yusuf ŞENGÜL                     Ak Parti
 15. Durali UYGUN                     Ak Parti

 BAŞKANIMIZ
 • Muhittin GÜNEY
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM