Yükleniyor...

WEİLBURG’DAN ZİYARETÇİLERİMİZ VAR.
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 371

WEİLBURG’DAN ZİYARETÇİLERİMİZ VAR. Kızılcahamam Belediyesi’ni bugün Almanya’nın Frankfurt şehri Weilburg kasabası kardeş şehirden bir gurup heyet turistli

WEİLBURG’DAN ZİYARETÇİLERİMİZ VAR.

Kızılcahamam Belediyesi’ni bugün Almanya’nın Frankfurt şehri Weilburg kasabası kardeş şehirden bir gurup heyet turistlik ziyarette bulundu.

Kardeş Şehir Weilburg’dan ilçemizi daha iyi tanıya bilmek için 16 kişilik bir ekip turistlik ziyaret düzenledi. Sabah saatlerinde ilçemize gelen ikisi Weilburg Belediye meclis üyesi diğer katılımcılar ise şehrin çeşitli bölgelerinden gelen turistler olarak belirtildi.

Yaklaşık 1 hafta boyunca İlçemizin Tarihi ve turistlik yerleri olan Jeopark duraklarını ziyaret edecek turistler’e Kızılcahamam Belediyesi Avrupa Birliği ve Jeopark Koordinasyon merkezi eşlik edecek.

İlk Ziyaretlerini Belediye Başkanlığı görevini devralan Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e yapan yabancı misafirler, Belediye Başkanlığının hayırlı olması dileklerinde bulunarak Kardeş Şehir Belediye Başkanı Hans Peter Schick’in selamlarını ileterek hediye takdim ettiler.

Gruba Akşam yemeğinde ise Belediye Başkan yardımcısı Fahrettin İlhan ve Belediye Meclis Üyeleri eşlik ettiler.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM