Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ MUHİTTİN GÜNEY ESKİ İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ ALİ DEMİREL’İ ZİYARET ETTİ
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 1171

Başkanımız Muhittin GÜNEY; ESKİ İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ ALİ DEMİREL’İ ZİYARET ETTİ   Belediye Başkanımız Muhittin GÜNEY, İlçemiz eski Nüfus Müdürlerinden Ali DEM

Başkanımız Muhittin GÜNEY;

ESKİ İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ ALİ DEMİREL’İ ZİYARET ETTİ

 

Belediye Başkanımız Muhittin GÜNEY, İlçemiz eski Nüfus Müdürlerinden Ali DEMİREL’i evinde ziyaret ederek, Üç ayların başlangıcı olan Regaib kandilini kutladı.

Başkanımız Muhittin GÜNEY’in İlçemiz eski Nüfus Müdürlerinden Ali DEMİREL’i ziyareti esnasında Kızı Kadiriye TOMAZ ve Damadı Uğur Serdar TOMAZ hocamızın da orada bulunması, TOMAZ ailesini mutlu etti.

Yaklaşık bir saat süren ziyarette, Başkanımız Muhittin GÜNEY ve eski Nüfus Müdürümüz Ali DEMİREL arasında koyu bir sohbet samimi bir ortam gerçekleşti.

Sohbetleri arasında; İlçemizde Nüfus Müdürlüğü yaptığı dönemlerde, bir ara Kaymakamlık vekilliği yaptığından da bahseden eski Nüfus Müdürümüz Ali DEMİREL, “ Yöneticilik hayatta herkesin sahip olmayı arzu ettiği fakat gereklerini genellikle yeterince yerine getiremediği bir mevkidir. Bir kişiye verilen her rütbe, makam veya amirlik; beraberinde taşıması gerçekten çok büyük bir ciddiyet gerektiren sorumluluklar getirir. Yönetici makamının bir orkestra şefi pozisyonunda olduğunu unutmamalı, kemancının çalacağı “do” sesini ancak kendisinin yönlendirmesi ile mükemmel eseri sunabileceği bilincinde olmalıdır diyerek sözlerine devam etti,

Yöneticinin de en başta bir insan olduğu hiç bir zaman unutulmamalıdır. Bu yüzden onlardan her zaman mükemmeli beklemeyiniz. Günlük yaşantımızda herkesten birbirine göstermesi beklenilen saygı, sevgi, nezaket ve tevazu gibi erdemler yöneticiler için elzem davranışlardır. Bunlara ilave olarak adil olmak yöneticiliğin olmazsa olmaz gereklerindendir. Adaletli olmayan bir yönetici er veya geç başarısızlıkla beraber yok olmaya mahkumdur diyerek sözlerini bitiren eski nüfus müdürümüz Ali DEMİREL, Başkanımız Muhittin GÜNEY’e ziyareti için teşekkür etti.

 

 İLANLAR
E-BELEDİYE
ARAMIZDAN AYRILANLAR
SOSYAL MEDYA'DA KIZILCAHAMAM
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM