Yükleniyor...

KUŞAK ATLAYAN SPORCULARA BELGELERİNİ BAŞKANIMIZ TAKDİM ETTİ
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 473

Kızılcahamam Belediyesi Taekwondo takımı Antrenörü Olcay Arınmış tarafından 4 ay’da bir yapılan kuşak sınavında başarılı olan sporculara belge töreni yapıldı. T

Kızılcahamam Belediyesi Taekwondo takımı Antrenörü Olcay Arınmış tarafından 4 ay’da bir yapılan kuşak sınavında başarılı olan sporculara belge töreni yapıldı.

Törene Belediye Başkanımız  Muhittin Güney, Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen, Genel koordinatör İhsan Taşer ve öğrenci velileri katıldı.

Törende sporcuların yaptığı güzel gösterilerin ardından, başarı belgeleri dağıtımı yapıldı.

Başkanımız sporcularla sohbet etti ve Kızılcahamam da bütün spor dallarına destek olacaklarını, gençlerimizin spor faaliyetlerine yönlendirileceğini söyledi.

Antrenör Olcay Arınmış taekwondo takımının gelişmesi ve başarılar elde etmesi için yeni ekip kuracağını belirtirken, Gençlerin geleceğimizin teminatı olduğundan Kızılcahamamlı gençlerin ahlaklı, kişilikli ve dürüst  yetişmeleri için elinden ne geliyorsa yapacağını söyledi.

Antrenör Olcay Arınmış sporcularının zararlı alışkanlıklardan ve her türlü kötü zarar verici işlerden uzak tutulması için, sadece spor eğitmeni değil onların içinde bir aile ferdi gibi takip edeceğini,  Allahın izni ile başarılara ulaşacaklarını  Türkiye ve Uluslararası dereceler almak için gayret edeceklerini belirtti .

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM