Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ÇALIŞMALAR YERİNDE İNCELENDİ.
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 692

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, yapımına devam edilen asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.   İlçe İçerisinde yapılan çalışmaları yak

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, yapımına devam edilen asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

 

İlçe İçerisinde yapılan çalışmaları yakından takip eden, Başkanımız Muhittin Güney, Asfaltlama çalışmalarının ikinci etabı olan Şehit Mehmet Erdem Caddesi asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

Asfaltlama işinde çalışan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı Fen İşleri Dairesi çalışanlarına kolay gelsin diyerek, çalışanların gönlünü alan Başkan Güney, Yaşanabilir bir şehir olmak için, elimizden gelen bütün hizmetleri seferber edeceğiz.

 

30 Mart yerel seçimleri öncesinde Üçlü olacağız, Güçlü olacağız derken bunu kastediyorduk, Asfaltımız atılıyor ve bitmek üzere, Halk Ekmeğimiz önümüzdeki hafta başında geliyor, EGO otobüslerimiz bu ayın sonunda hizmete başlayacak. Hizmetlerimiz devam edecek ve bizi burada yalnız bırakmayan başta Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakan Yardımcımız Emrullah İşler’e ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanımız Mehil Gökçek’e teşekkürlerimi ve saygılarımı iletiyorum diyerek sözlerini tamamlayan Başkan Muhittin Güney, daha sonra Şehit Mehmet Erdem Caddesi üzerindeki esnaflarımızı ziyaret etti.

Başkan Muhittin Güney, esnaflarımızın istek ve şikayetlerini dinleyerek, yapılan ve yapılacak projeler ve hizmetler hakkında kısa bilgiler verdi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
ARAMIZDAN AYRILANLAR
SOSYAL MEDYA'DA KIZILCAHAMAM
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM