Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

TAŞLICA MAHALLESİ DERNEĞİNDEN ZİYARET
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 512

Taşlıca Mahallesi Dernek Başkanı Muharrem Sarı ve Başkan Yardımcısı Yasin Bayrakçı Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i ve Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin

Taşlıca Mahallesi Dernek Başkanı Muharrem Sarı ve Başkan Yardımcısı Yasin Bayrakçı Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i ve Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan’ı Makamlarında ziyaret ederek tebrik ettiler.

 

Kırmızı Ebe ve Oruç Gazi Türbesiyle, Ayran Taşı ve Gelin Kayası ile yaşadığımız Coğrafya’ya, Anadolu ismini veren Taşlıca Mahallemiz ilçemizde en çok ziyaretçi alan mahallelerimizden.

 

Dernek Başkanı Muharrem Sarı ve Başkan Yardımcısı Yasin Bayrakçı Başkanımıza yaptıkları tebrik ziyaretinde dernek çalışmaları hakkında bilgi vererek Camii büyütme çalışmaları olduğunu belirtti.

 

Taşlıca Mahallesinin ziyaretçilerine daha iyi hizmet verebilmesi için ellerinden geleni yaptıklarını belirten dernek başkanı Muharrem Sarı, Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e ve Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan’a çalışmalarında başarılar dileyerek, hediye takdim ettiler.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM