Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

VEDAT ÜÇPINAR’DAN BAŞKANIMIZA ZİYARET
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 1706

Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i makamında ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar dile

Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar Belediye Başkanımız Muhittin Güney’i makamında ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı hemşehrimiz ve ilçemiz mahalle ve caddelerinin asfaltlanmasında büyük emeği olan Ankara Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınar, Başkanımız Muhittin Güney’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini sundu ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Vedat Üçpınar, Kızılcahamam’a yapılacak bütün hizmetlerde başkanımızın yanında olacağını, Ankara Büyükşehir Belediyesi olarak ne yapılması gerekiyorsa, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Melih Gökçek Başkanımızın seçim mitinginde bahsettiği üzere, Ankara Büyükşehir Belediyesinde bir hemşehriniz olduğunu, Fen İşleri Daire Başkanı Vedat Üçpınarın size bir telefon kadar yakında olduğunu unutmayın dedi.

Başkanımız Muhittin Güney ziyaretinden sonra Başkan Yardımcımız Fahrettin İlhan’ı makamında ziyaret eden ve hayırlı olsun diyen Vedat Üçpınar, Kızılcahamam her şeyin en güzeline ve en iyisine layıktır. Kızılcahamam yaşanabilir bir şehir olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir, dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
ARAMIZDAN AYRILANLAR
SOSYAL MEDYA'DA KIZILCAHAMAM
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM