Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

HALK EKMEK KIZILCAHAMAMDA
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 496

Seçim beyannamemizde söz verdiğimiz hizmetleri yerine getirmeye başladık. Ana cadde asfaltlama çalışmaları bitti, Esnaf ziyaretimiz ve Yeni Mahalle ziyaretlerim

Seçim beyannamemizde söz verdiğimiz hizmetleri yerine getirmeye başladık.

Ana cadde asfaltlama çalışmaları bitti, Esnaf ziyaretimiz ve Yeni Mahalle ziyaretlerimiz devam ediyor. Halk Ekmeği bugün hizmete açtık, EGO Haziran ayında hizmete başlıyor.

Bu verdiğimiz sözlerimizden biride Halk Ekmeğin ilçemize gelmesiydi. Seçim beyannamemizde verdiğimiz sözün arkasında durarak, seçimlerden iki ay gibi kısa bir süre sonra Halk Ekmek bugün Kızılcahamamlılarla buluştu.

Yenice Mahallesi Hacı Hasan Caddesi girişinde hizmet vermeye başlayan Halk Ekmek, Bugün sabah 07.00 itibarıyla Kızılcahamam halkıyla buluştu. Halk ekmeğin satış fiyatı ise 60 kuruş.

Halk Ekmeğin ikinci veya üçüncü bir satış büfesi açılabilmesi için satış rakamlarının daha doğrusu arz ve talebe göre olacağını belirten Belediye Başkanı Muhittin Güney, Kadirbey, Toki ve diğer bölgelerde de Halk Ekmek büfesi açmayı düşündüklerini belirtti.

Belediye Başkanı Muhittin Güney, Halk Ekmek aracılığıyla Ankara’ya bazlama satışlarınında önümüzdeki günlerde başlayacağını sözlerine ekledi.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM