Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ AK PARTİ MAYIS AYI DANIŞMA MECLİSİNDE KONUŞTU
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 602

Belediye Başkanı Muhittin Güney Mayıs ayı danışma toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Mayıs ayı Danışma Me

Belediye Başkanı Muhittin Güney Mayıs ayı danışma toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Mayıs ayı Danışma Meclisinde partililerle bir araya geldi. Kızılcahamam Belediyesi nikah ve toplantı salonunda yapılan toplantıya Başkan yardımcısı Fahrettin İlhan, Başkan Danışmanı İhsan Taşer, Meclis üyeleri, İlçe Başkanı Sefa Yıldırım ve teşkilat mensupları katıldı.

Asfalt Çalışması köylerde devam edecek

Belediye Başkanı Muhittin Güney, asfalt çalışmalarımız tüm hızla devam ediyor, Büyükşehir Belediye Başkanımız ile yaptığımız görüşmeler sonucunda, Kızılcahamam’da asfalt çalışmaları tamamlandıktan hemen sonra köylerimizin asfalt çalışmaları devam edecek.

Halk Ekmeği Bugün Satışa Başladı

Kızılcahamam’da seçim çalışmalarımızda vatandaşımıza verdiğimiz sözlerden biride Halk Ekmeğin Kızılcahamam’a gelmesiydi, Seçimlerden iki ay sonra Halk Ekmek bugün Kızılcahamamlı vatandaşlarımızla buluştu ve Halk Ekmek satışa sunuldu. Yenice Mahallesi Hacı Hasan Caddesinde hizmet vermeye başlayan Halk Ekmeğin satış rakamlarına göre, Kadir bey, Toki ve diğer bölgelere büfe açılacağını dile getiren Başkan Muhittin Güney, Halk ekmek büfelerinin açılmasının talebe göre olacağını dile getirdi.

Kazanda bir günde 2500 ekmek satıldığını da dile getiren Başkan Muhittin Güney Kızılcahamam’dan Ankara’ya Bazlama satışlarının da önümüzdeki günlerde başlayacağını sözlerine ekledi

EGO geliyor, Ücretleri belli oldu

Mayıs Ayı ilçe danışma meclisi toplantısında konuşmalarına şöyle devam eden Belediye Başkanı Muhittin Güney, Kızılcahamamlılara bir müjde daha verdi. Belediye Başkanı Muhittin Güney “Yaptığımız girişimler neticesinde Ankara’da en uzak noktaya EGO otobüslerinin çalışması için Büyükşehir Meclisinden olur aldıklarını söyledi.

Konu ile ilgili Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile de görüştüklerini dile getiren Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, yapılan çalışmalar neticesinde, ilk etapta sabah ve akşam olmak üzere iki otobüs aldıklarını ama bunun da zamanla çoğalması için çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

Otobüs ücretlerinin belirlendiğini belirten Belediye Başkanı Muhittin Güney, Öğrencilerimizden ve abonmanlardan bir kişi 2,80 TL.

Normal ücret bir kişi 5,00 TL

65 yaş üzeri yaşlılarımızdan ise ücret alınmayacak

 İLANLAR
E-BELEDİYE
ARAMIZDAN AYRILANLAR
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM