Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

VEYSEL TİRYAKİ’DEN JAVSU FABRİKASINA ZİYARET
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 1010

Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ile birlikte ilçemiz Kızılcaören mahallesinde faaliyet gösteren JAVSU fab

Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki ile birlikte ilçemiz Kızılcaören mahallesinde faaliyet gösteren JAVSU fabrikasını ziyaret etti.

Javsu Genel Müdürü Kadir Furuncu Javsu çalışmaları ve üretimleri hakkında bilgi verdi. Yaklaşık bir saat süren ziyarette, Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki “ Kızılcahamam gerek coğrafi konumu gerekse ekonomisi yönünden bir çok ilçeye bakarak farklı bir özelliğe sahip. Başkent Ankara’nın arka bahçesi olarak nitelendirilen Kızılcahamam’da suyun bir çok çeşidini görmek ve rastlamak mümkün. Bildiğimiz kadarıyla Kızılcahamam’da dört çeşit su bulunmaktadır. ( Termal, Memba, Mineralli su- Madensuyu ve Acısu ) Dünyanın hiçbir yerinde Kızılcahamam hariç dört çeşit suyun aynı ortamda bulunduğu görülmemiştir. Kızılcahamam istisnadır. Bu nedenle şuan içinde bulunduğumuz Javsu fabrikası da Kızılcahamam’a gerek ekonomi gerekse prestij yönünden önemli katkılar sağlayan bir fabrikadır.

Tüm Javsu çalışanlarına ve yöneticilerine çalışmalarında başarılar diliyor, Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney bey böyle bir fabrikaya destek olup yalnız bırakmadıkları için teşekkür ediyorum dedi.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM