Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ TBB MECLİS ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 479

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney; Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Meclis Toplantısına katıldı. Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ardından ger

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney; Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) Meclis Toplantısına katıldı.

Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ardından gerçekleştirilen, Türkiye Belediyeler Birliğinin ilk Meclis Toplantısı 4 Haziran 2014 tarihinde Ankara’da yapıldı.

Birlik Başkanı, Başkanlık Divanı ve Encümen Üyelerinin seçimi gündemiyle toplanan TBB Meclis Toplantısı, İçişleri Bakanı Efkan ALA, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris GÜLLÜCE, siyasi partilerin yerel yönetimlerden sorumlu genel başkan yardımcıları, belediye başkanları ve yabancı konukların katılımıyla gerçekleşti. Geçtiğimiz ay Soma’da vuku bulan maden ocağı kazasında hayatını kaydeden madencilerin de anıldığı toplantının açılış oturumunda İçişleri Bakanı Efkan ALA, Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris GÜLLÜCE, TBB ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Kadir TOPBAŞ birer konuşma yaptı.

Türkiye Belediyeler Birliği Meclis Üyesi olan Belediye Başkanımız Muhittin Güney; Türkiye Belediyeler Birliği Encümeninde yer almaktan ilçem adına gurur duyuyorum dedi.

Gündem maddelerinin görüşülmesinin ardından Birlik Başkanı, Başkanlık Divanı ve Encümen Üyelerinin seçim yapılarak toplantı sona erdi.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM