Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİ VERİLDİ.
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 489

BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİ VERİLDİ. KENT KONSEYİ KURULUYOR. Kızılcahamam Belediyesi tarafından organize edilen “ Birlik ve Beraberlik Yemeği”  Başak Otelde yap

BİRLİK VE BERABERLİK YEMEĞİ VERİLDİ.

KENT KONSEYİ KURULUYOR.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından organize edilen “ Birlik ve Beraberlik Yemeği”  Başak Otelde yapıldı.

Toplantıya Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit, Belediye Başkanı Muhittin Güney, Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Meclis Üyeleri, Siyasi Partilerin ilçe Başkanları ve yönetim kurulu, Sivil Toplum Kuruluşlarının Başkanları, kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan yöneticiler katıldı.

Birlik ve Beraberlik Yemeğinde konuşma yapan Belediye Başkanı Muhittin Güney ” Yerel seçimlerin ardından iki ay gibi bir süre geçti, Barış ortamında bir seçim geçirdik, Bütün siyasi parti temsilcilerine ve ilçede görev yapan güvenlik güçlerine teşekkür ederim diyerek sözlerine devam eden Başkan Muhittin GÜNEY, Gündemin Kent Konseyi olduğunu dile getirerek, önümüzdeki aydan itibaren Kent Konseyinin başlatılmasını ve bu konuda toplantıya katılanların düşüncelerini dile getirmesini istedi.

Birlik ve Beraberlik Yemeğinin son konuşmasını ise Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit yaptı ” Güzel bir ilçe Kızılcahamam dört yıldan burada yaşamaktan onur ve gurur duyuyorum, 30 Martta seçim yapıldı.bu bir bayrak yarışı her kes bir hizmet için çalışıyor, bundan sonrada bu yarış devam edecek. 30 Marttan sonra Kaymakamlık olarak görev ve sorumluluklarımız biraz daha hafifledi. Bundan sonra yük Büyükşehir ve Kızılcahamam Belediyesinde olacak ” dedi.

Toplantıya katılanlardan Yusuf Ziya Ertürk, Esen Ali Sezen, Mehmet Demirbaş ve Muzaffer Eker  söz alarak konu ile ilgili görüş ve düşüncelerini dile getirdi.

Kızılcahamam kaymakamlığı prosedürü incelendikten sonra, önümüzdeki haftalarda Kent Konseyinini oluşturulacak ve her ay ilçe sorunları Kent Konseyinde tartışacak.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM