Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

NİNO YILSONU GÖSTERİSİ YAPILDI
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 1303

Kızılcahamam Belediyesi tarafından faaliyet gösteren Nitelikli İlkeli Nesiller Okulu (NİNO) yıl sonu sergi ve gösteri programı yaptı. 28.05.2015 Perşembe günü s

Kızılcahamam Belediyesi tarafından faaliyet gösteren Nitelikli İlkeli Nesiller Okulu (NİNO) yıl sonu sergi ve gösteri programı yaptı.
28.05.2015 Perşembe günü saat 18:00’da Kızılcahamam Belediyesi Adem Özbekler Kültür Merkezi Sultan Fatih Salonunda düzenlenen programa, İlçe Kaymakamı Mehmet Yıldız, Belediye Başkanı Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Cumhuriyet Başsavcısı, Jandarma komutanı, Kızılcahamam İlçe Müftüsü, Belediye Meclis Üyeleri, davetliler ve çok sayıda öğrenci velileri katıldı.
Nino kreş öğrencilerinin yıl boyunca hazırladıkları el işi uygulamalarının sergilenmesi ve kokteyl ile başlayan program, yine öğrenciler tarafından hazırlanan bir birinden güzel gösterileriler ile devam etti.
Programda minikler; dans ettiler, şarkı söylediler. Öğretmenlerinin önderliğinde birbirinden güzel gösterileriyle, velilerine yaklaşık iki saatlik güzel bir program hazırlayan kreş öğrencileri, gösteri sonunda ayakta alkışlandılar.
Program sonunda Kızılcahamam Belediye Başkanlığı tarafından hazırlanan hediyeler NİNO kreş öğrencilerine, Belediye Başkanımız Muhittin GÜNEY ve İlçe Kaymakamımız Mehmet Yıldız tarafından takdim edildi.

Image16 Image15 Image14 Image13 Image12

Image1 Image2 Image3 Image4 Image11 Image10 Image9 Image8 Image7 Image6 Image5 Image4 Image3 Image2 Image1

SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC SAMSUNG CSC

SAMSUNG CSCBAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM