Yükleniyor...

YAPILAN MAZGALLAR, YAĞMURSUYU SORUNUNU ÇÖZDÜ.
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 393

Belediye Başkanı Muhittin Güney’in 31 Mart 2014’de görevi devraldıktan sonra başlattığı Kızılcahamam’daki yenileme çalışmaları devam ediyor. Kızılcahamam Beledi

Belediye Başkanı Muhittin Güney’in 31 Mart 2014’de görevi devraldıktan sonra başlattığı Kızılcahamam’daki yenileme çalışmaları devam ediyor.
Kızılcahamam Belediyesi’nin tüm birimleri gibi Ankara Büyük Şehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü de Kızılcahamam için üzerine düşen görevi büyük bir özveriyle yerine getiriyor.

Ankara Büyük Şehir Belediyesi ekipleri,  Asfaltlama, Mazgal, kanalizasyon kapakları ve çevre düzenleme çalışmalarında sadece Kızılcahamam merkezde değil çevre mahallerimizde de çalışmalar yapıyor.
Yurt genelinde yaşanılan ve haftalarca devam eden yağmur yağışı, ilçemizde de etkisini sürdürüyor. Yapılan mazgal çalışmalarından sonra yağışlardan meydana gelen su baskınları, gölet oluşumları artık ilçemizde yaşanmıyor.

ilçemiz içerisinde yapılan yol çalışması sırasında titizlikle yapılan yağmursuyu mazgalları su baskını ve yollarımızda oluşan göl manzaralarını ortadan kaldırdı.
Bu çalışmalardan memnun olan Kızılcahamam Halkı ve Esnaflar Yağmur sularının yüzeyden mazgallara inerek olumsuzluklara neden olmadığı için memnuniyetini dile getirdiler.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM