Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

YOL ÇİZGİLERİ ÇEKİLDİ
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 523

Ankara Büyük Şehir Belediyesi ve Kızılcahamam Belediyesi tarafından sıcak asfalt çalışmaları tamamlanan yollarda trafik uyarı çizgileri çekildi. Ankara Büyük Şe

Ankara Büyük Şehir Belediyesi ve Kızılcahamam Belediyesi tarafından sıcak asfalt çalışmaları tamamlanan yollarda trafik uyarı çizgileri çekildi.

Ankara Büyük Şehir Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafında  ilçemiz Ankara , Kazım Karabekir, Soğuksu, Milli Eğemenlik, Şehit Mehmet Erdem, Hacı Hasan, Gençlik ve Cengiz Topel Caddeleri üzerinde bulunan çift taraflı yolun çizgileri Gece saatlerinde görevliler tarafından reflektörlü beyaz boya ile çizildi.

ESNAF VE VATANDAŞLAR ÇALIŞMALARDAN MEMNUN

Asfaltı atılan Ankara, Kazım Karabekir, Soğuksu, Milli Eğemenlik, Şehit Mehmet Erdem, Hacı Hasan, Gençlik ve Cengiz Topel Caddeleri sakinleri ve çevredeki esnaf, çalışmalardan memnun olduklarını belirterek; taş yolları yenileyerek daha düzgün ve şehrimizin imajına yakışır şekilde asfaltlanan yollarımız Bugünde yenilenen yolumuzun çizgilerinin çizildiğini görmek bizlere ne kadar önem verildiğini göstermektedir. Belediye başkanımıza ve personeline teşekkür ederiz.”dediler.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM