Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANDAN GÜREŞCİLERİMİZE ALTIN ÖDÜLÜ
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 502

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımının Konya’da ve Çorum’da yapılan Güreş müsabakalarında aldığı başarıyı kutla

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney Kızılcahamam Belediyesi Güreş Takımının Konya’da ve Çorum’da yapılan Güreş müsabakalarında aldığı başarıyı kutlayarak güreşcilerimizi Altınla ödüllendirdi.

81 ilden yaklaşık 2000 sporcunun katılımıyla organize edilen Minik Erkekler Serbest Stil Türkiye Güreş Şampiyonası, 6-8 Haziran 2014 tarihleri arasında Konya ve Çorum’da yapıldı.

Geçtiğimiz haftalar’da  Türkiye Şampiyonası’nın 11-13 Yaş Serbest Stil Müsabakaları Çorum Atatürk Spor Salonu’nun da, 14-15 Yaş Serbest Stil Müsabakaları ise Konya Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Kızılcahamam Belediyesi güreş takımı olarak her iki şampiyonaya da katılan Güreşçiler toplamda 4 madalya aldı. Şampiyonalara katılan küçük yürekler büyük başarısını Belediye Başkanımız Muhitin Güney ve Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan’ı Makamlarında ziyaret ederek paylaştılar.

Kızılcahamam’dan şampiyonaya katılan;

Seyfettin Uslu Türkiye Şampiyonu olurken, Durali Koçak Türkiye ikincisi, Cavit Acar ve Yasin Aktaş Türkiye üçüncüsü olarak büyük başarıya imza attı.

Kızılcahamam Belediyesi güreş takımının aldığı bu Başarı sonucunda Durali Koçak Yıldızlar milli takımına katılmaya hak kazandı.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM