Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ ESYAV’IN İFTAR YEMEĞİNE KATILDI
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 607

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney Kısa adı ESYAV olan Kızılcahamam-Çamlıdere Eğitim ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı’nın geleneksel iftar yemeğine katı

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney Kısa adı ESYAV olan Kızılcahamam-Çamlıdere Eğitim ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı’nın geleneksel iftar yemeğine katıldı.

Her yıl geleneksel olarak düzenlenen Kızılcahamam-Çamlıdere Eğitim ve Sosyal Yardımlaşma Vakfı ESYAV İftar Yemeğini bu yılda 04 Temmuz 2014 Cuma günü Ankara Keçiören de bulunan Halil İbrahim sofrasında verdi.

ESYAV’ın İftar yemeğine; Prof.Dr. Emrullah İşler, MHP Ankara Milletvekili Hemşerimiz Prof.Dr.Mustafa Erdem, Kızılcahamam ve Çamlıdere kaymakamları, Belediye Başkanları, eski dönem milletvekilleri, bürokratlar ve iş dünyasının önde gelen isimleri, Kızılcahamam ve Çamlıdere Kamu Kurum Kuruluşları Müdürleri ve çok sayıda Kızılcahamamlı ve Çamlıdereli hemşehrimiz katıldı.

İftar Yemeği programında  Kur’an-ı Kerim tilaveti ve ilahiler okunarak Hafız Seyit Ali Çevik’in Akşam Ezanı okumasıyla oruçlar açıldı. Ardından ESYAV yöneticilerinden İş Adamı İsmail Saruhan yemeğe gelenleri takdim etti ve iftar duası yapıldı. Ardından protokol konuşmalarına geçildi. Programda ESYAV Başkanı Ömer Faruk Altınordu, Esyav Kurucularından Hüdaverdi Çakır, ESYAV  Kurucularından ve ATO Başkanı Salih Bezci, MHP Ankara Milletvekili  Mustafa Erdem ve Prof.Dr. Emrullah İşler, konuşma yaparak önemli noktalara değindiler.

Birlik ve beraberlik ruhunun işlendiği yemekte hemşehriler bir arada iftar açmanın mutluluğunu yaşanırken Her yıl yüzlerce üniversite öğrencisine burs veren ve okul bitene kadar onları maddi ve manevi olarak destekleyen ESYAV vakfı her geçen gün yardımlarını çoğaltarak vermeye devam ediyor.

Geçen yıl 900 öğrenciye burs verirken bu yıl ise 1500 öğrencimize burs vereceklerin müjdesi verilerek iftar yemeği programı sona erdi.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM