Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM’DA BELEDİYE ÇALIŞANLARI İFTARDA BULUŞTU
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 539

Başkan Muhittin Güney, Kızılcahamam Belediyesi çalışanları için iftar yemeği verdi. Yabanabad Kültür Merkezi Sultan Fatih Salonunda verilen iftar yemeğine, çalı

Başkan Muhittin Güney, Kızılcahamam Belediyesi çalışanları için iftar yemeği verdi. Yabanabad Kültür Merkezi Sultan Fatih Salonunda verilen iftar yemeğine, çalışanlar aileleriyle birlikte katıldı.

Belediye Başkanı Muhittin Güney eşi Ayşe Güney ile  birlikte davetlileri karşılayarak hoş geldin dedi.

Belediye personeli Yabanabad Kültür Merkezi Salonunda verilen iftar yemeğine aileleriyle birlikte katıldı. Belediye Başkanı Muhittin Güney eşi Ayşe Güney ile  davetlileri kapıda karşıladı. Başkan yardımcısı Fahrettin İlhan ve belediye meclis üyelerinin de aileleriyle hazır bulunduğu iftar yemeğine belediye çalışanları yoğun ilgi gösterdi.

Belediye Başkanı Muhittin Güney, belediyenin çalışanlarıyla kocaman bir aile olduğunu belirterek, “Kızılcahamam’a hep birlikte hizmet ettik. Kızılcahamam’a yapılan her işte burada bulunan tüm arkadaşlarımızın emeği var. Sizlerle birlikte el ele vererek, halka hizmetin, hakka hizmet olduğu ilkesinden hareket ederek, ilçemize halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM