Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM RAMAZAN EĞLENCELERİNDE
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 493

Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel ramazan eğlenceleri bugünde muhteşem gösterilerle izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattı. Çocuklara yö

Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen geleneksel ramazan eğlenceleri bugünde muhteşem gösterilerle izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşattı.

Çocuklara yönelik Hacivat – Karagöz, Orta Oyunları, Meddah, Ödüllü Yarışmalar, Kukla Show, Kavuklu ile Pişekar, İbiş ile Memiş, ve değişik etkinliklerin düzenlendiği eğlencelere Kızılcahamamlılar yoğun ilgi gösterdi.

Büyük kaplıca yanında bulunan parkta yapılan ramazan eğlencesine katılan Belediye Başkanımız Muhittin Güney Kızılcahamam’da Ramazan akşamlarının eğlenceli geçtiğini ve Kızılcahamamlı hemşerilerimizin gönüllerince eğlenerek, hoş vakit geçirdiğini görüyorum. Bunun için her hafta bizleri çeşitli eğlenceli oyunlarıyla bizleri eğlendiren sahne alan arkadaşlara teşekkür ediyorum” dedi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney Halkın içinde Ramazan eğlencelerini izleyerek, gecenin ilerleyen saatlerinde Türk tasavvuf musikisi dinletisi ve ilahiler dinlendi.

Ramazan Eğlencelerinde çocuklar unutulmadı; Çocuklara Pamuk Şeker, Patlamış Mısır ve macun şekeri üçretsiz olarak dağıtıldı.

Kızılcahamam’da Ramazan akşamları 19 Temmuz 2014 Cumartesi günü devam edecek.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM