Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ GAZZEYE YARDIM KAMPANYASINI BAŞLATTI
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 456

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney Gazze de katil İsrail tarafından katledilen Müslümanlar için yardım kampanyası başlatarak Kızılcahamam Ziraat Ba

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney Gazze de katil İsrail tarafından katledilen Müslümanlar için yardım kampanyası başlatarak Kızılcahamam Ziraat Bankasında açılan hesaba yardımda bulundu.

Gazzeli, Suriyeli, Iraklı, Türkistanlı, Arakanlı kardeşlerimizin yanında olmak onlara destek olmak amacıyla başlatılan yardım kampanyası için Belediye binası önünde toplanan Belediye Başkanı Muhittin Güney Belediye Meclis Üyeleri Ak Parti İlçe teşkilatı ve vatandaşlarla hep birlikte Ziraat Bankasına yürüyerek açtırılan yardım hesabına para yatırdı.

Ziraat bankası önünde Basın mensuplarına açıklama yapan Belediye Başkanı Muhittin Güney;

“Bugün bizler Türkiye’de, Kızılcahamam da Ramazan ve Ramazan Bayramı sevincini yaşarken Dünyada Müslüman Kardeşlerimiz zulüm, kan, ölüm, gözyaşı içerisinde inim inim inlemektedir. Filistin de, Gazze de, Suriye de, Irak ta, Arakan da, Türkistan da zulüm Mübarek Ramazan da ve Ramazan Bayramında devam etmektedir.

Özellikle İsrail’in geleneksel hale getirdiği ve bu senede Gazzeli Kardeşlerimize yaptığı zulüm ve katliama maalesef dünya göz yummakta görmemezlikten gelmektedirler. Gazze de katil İsrail tarafından katledilen Bebek, Çocuk, Kadın, Erkek sayısı 1500’lere yaklaşmış yaralıların sayısı ise 10.000’lere yaklaşmıştır.

Bizler dünyanın gözleri önünde acımasızca devam eden bu katliamı nefretle kınıyoruz. Gazzeli, Suriyeli, Iraklı, Türkistanlı, Arakanlı kardeşlerimizin yanında olduğumuzu ifade etmek istiyoruz.

Bunun ifadesi olarak kardeşlerimizin acısını paylaşmak ve onlarla beraber olduğumuzu belirtmek amacıyla Kızılcahamam Halkı ve Belediyesi olarak 29-30-31 AĞUSTOS 2014 Tarihlerinde planladığımız Kültür Sanat ve Su Festivalinin bir kısmını iptal ediyoruz ve Gazzeli Kardeşlerimize destek olmak amacıyla yardım kampanyası başlatıyoruz” dedi.

Yaklaşan Cumhurbaşkanlığı seçimleri öncesinden Ak Parti Cumhurbaşkanı Adayı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a destek kampanyasını olduğunu duyuran Başkan Güney İlçe teşkilatı mensuplarının da Cumhur Başkanı adayı Recep Tayyip Erdoğan seçim kampanyasına yardımda bulunmalarını istedi.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM