Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

MİNİK HAFIZLARIMIZA BELEDİYEDEN HEDİYE
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 564

Kızılcahamam Evrensel Hafızlar Derneği tarafından eğitim gören 4 ila 6 yaş arası okul öncesi eğitim öğrencilerinin Hafızlık Taçı töreni yapıldı. 08.08.2014 cuma

Kızılcahamam Evrensel Hafızlar Derneği tarafından eğitim gören 4 ila 6 yaş arası okul öncesi eğitim öğrencilerinin Hafızlık Taçı töreni yapıldı.

08.08.2014 cuma günü saat: 18:00’da Sultan Fatih düğün Salonunda yapılan Törene Evrensel Hafızlar Derneği Genel Başkanı Abdulkadir Sağlam, İlçe Kaymakamı Mustafa Çit, Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in Eşi Ayşe Güney, İlçe Müftüsü Tahsin Aydın, Emekli Müftü Necip Aydın, Kızılcahamam Evrensel Hafızlar Derneği Başkanı Fevzi Ünver, Veliler, Öğrenciler ve çok sayıda davetli katıldı.

Kızılcahamam Evrensel Hafızlar Derneği Öğrencilerin bir yıl boyunca öğrendikleri ilahiler, sureler, Hadisler ve Kur’an-ı Kerim’i ezberleyerek bütün hünerlerini hatim töreninde sergilediler. Minik hafızlardan Müberra Tokluoğlu ve Damla Akbal bülbül gibi sesleri ile salonu inleterek katılımcılara duygulu anlar yaşattılar.

Programa Katılan Belediye Başkanı Muhittin Güney’in Eşi Ayşe Güney Minik Hafızlara küçük altın diğer öğrencilere de hediye takdim etti. Programın sonunda minik hafızlar Müberra ve Damla’nın hafızlık tacı takılarak program sona erdi.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM