Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BELEDİYE BAŞKANIMIZ MUHİTTİN GÜNEY’DEN BAŞSAĞLIĞI MESAJI.
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 1090

İlçemiz Yukarı Karaören Mahallesi Halkından Büyükşehir Belediye Mescidi İmam Hatiplerinden Seyit Ali Çevik ‘in Eşi ve Kayınbiladerini Elim bir kaza sonucu hayat

İlçemiz Yukarı Karaören Mahallesi Halkından Büyükşehir Belediye Mescidi İmam Hatiplerinden Seyit Ali Çevik ‘in Eşi ve Kayınbiladerini Elim bir kaza sonucu hayatlarını kaybetmiş olmanın Üzüntüsü içerisinde olduğunu Belirten Belediye Başkanımız Muhittin Güney Başsağlığı diledi.

Edinilen bilgiye göre, Güdül’ün Meyvebükü köyünde meydana gelen olayda, dere kenarında piknik yapıldığı sırada ailenin küçük çocuğunun suya düştüğü fark edildi. Bunun üzerine anne Dilek Çevik, eşi ve erkek kardeşi ile birlikte çocuğunu kurtarmak için dereye atladı. Küçük çocuk kurtarılırken Dilek Çevik ile erkek kardeşi Murat Bilgin akıntıya kapıldı. Aile fertlerinin çalışmalarına rağmen iki kardeş kurtarılamadı. Bunun üzerine olay yerine çağrılan Hızır Acil ekiplerinin yardımıyla Çevik ve Bilgin sudan çıkarıldı. Güdül Devlet Hastanesi’ne kaldırılan iki kardeş kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Seyit ALi Çevik’in Kayınbiladeri Pazartesi günü Güdül’ün Meyvebükü köyünde toprağa verilirken, Eşi Merhume  Dilek Çevik’in Cenazesi ise 19.08.2014 Salı günü ilçemiz Yukarı Karaören Köyünde öğlen namazının ardından cenaze namazı kılınarak köy mezarlığına defnedildi.

Merhume  Dilek Çevik’in Cenazesine Başbakan Yardımcısı Hemşerimiz Prof.Dr.Emrullah İşler, Milletvekilleri, Kızılcahamam Kaymakamı Mustafa Çit, Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Kazan Belediye Başkanı Lokman Ertürk, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Eski Belediye Başkanları Siyasi Parti İlçe Başkanları ve Çok Sayıda Vatandaş Katıldı.

İmam Hatip Seyit Ali Çevik Eşinin Cenaze nazmını kendi kıldırdı. Cenazeye katılanlardan eşi için helallik isteyerek Çevik Boğularak Hayata veda eden eşinin son yolculuğuna uğurlarken kendide göz yaşlarına boğuldu.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney böyle bir kaza sonucu hayatını kaybeden Başsağlığı diledi. “Seyit Ali Çevik Hocamız’ın muhterem eşi Dilek Çevik ile erkek kardeşi Murat Bilgin’e Allah’tan Rahmet Kederli Ailesine Başsağlığı dilerim” dedi.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
ARAMIZDAN AYRILANLAR
SOSYAL MEDYA'DA KIZILCAHAMAM
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM