Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

16 ÇOCUĞUMUZU SÜNNET ETTİRDİK
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 475

Ankara Büyükşehir Belediyesi´nin “Sünnet Organizasyonu” kapsamında bu yıl 2014 çocuk sünnet ettiriliyor. Kızılcahamam Belediyesi, dar gelirli ve iht

Ankara Büyükşehir Belediyesi´nin “Sünnet Organizasyonu” kapsamında bu yıl 2014 çocuk sünnet ettiriliyor.

Kızılcahamam Belediyesi, dar gelirli ve ihtiyaç sahibi 16 aileye bu konuda yardımcı oldu.

Kızılcahamam Belediyesi Basın Yayın Halkla İlişkiler birimine yapılan müracaatlar sonucunda, Erkekliğe ilk adım atacak olan 16 çocuğun kaydını, Ankara Büyükşehir Belediyesine bildirdi.  Sünnet Sincan´da özel bir hastanede hijyenik koşullarda gerçekleştirildi.

Sosyal belediyecilikte öncü olan Ankara Büyükşehir Belediyesi, dar gelirli ailelerin sıkıntılarına ortak olmak, onları bir nebze olsun rahatlatmak için projelerine devam ediyor.

Bu kapsamda düzenlenen ve geleneksel hale gelen sünnet organizasyonu da başlatmış oldu.

Uzman doktorlar denetiminde yapılan sünnet işlemi, lokal anestezi yöntemi ile hijyenik, sağlıklı ve tam teşekküllü özel bir hastanede gerçekleştirilmekte.

İhtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının sünnet ihtiyaçlarının karşılanması için tamamen ücretsiz olarak yapılan sünnet organizasyonuna, Kızılcahamam belediyesi önceki gün belediye binası önünde toplanan çocukları ve ailelerini Ankara’daki Özel bir hastaneye götürerek ücretsiz olarak sünnet işlemini yaptırdı.

Erkekliğe atılan ilk adımda sevinç içerisinde evlerine dönen çocuklar ve Aileleri Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e teşekkür ettiler.

 BAŞKAN
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM