Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ MUHİTTİN GÜNEY HALK GÜNÜNDE VATANDAŞLARI DİNLEDİ
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 562

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 21.08.2014 Perşembe Günü Saat:14.00’de AK MASA’da; Halkın istek ve şikayetlerini doğrudan Belediye Başkan

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 21.08.2014 Perşembe Günü Saat:14.00’de AK MASA’da; Halkın istek ve şikayetlerini doğrudan Belediye Başkanımıza ilete bilmeleri için “Halk Günü” düzenledi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, seçim beyannamesinde belirttiği AK MASA Projesini hayata geçirdi ve vatandaşlarla bir araya gelme fırsatı buldu.

Başkanımız Muhittin Güney, Vatandaşların sorunlarını dinleyerek ilçemizde bulunan eksiklikleri ve şikayetleri tek tek not etti. Vatandaşların ortak sorunu olan ilaçlama seferlerinin artırılması, başı boş köpeklerin toplatılması, İhtiyaç sahiplerine yardım edilmesi, oynayan logar kapakların sağlamlaştırılması ve İşsizlik gibi sorunların çözümü için harekete geçileceğini belirtti.

Belediye Birim amirlerinin hazır bulunduğu halk gününde dile getirilen sorunları birim yetkilileriyle paylaşan Başkanımız Muhittin Güney, sorunların giderilmesi için birim yetkililerine talimat verdi.

Her ay yapılacak olan Halk gününde, Vatandaşlarımız istek ve dileklerini, dertlerini, önerilerini, şikayetlerini ve Kızılcahamam ile ilgili konuşmak istedikleri her hususu konuşmak, doğrudan başkanımıza ulaştırılabileceği belirtildi.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM