Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI” KUTLAMA MESAJI:
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 881

Başkan Muhittin GÜNEY’in;  “30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI” KUTLAMA MESAJI: Ulusumuz, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk yönetiminde, kahraman ordumuzla kenetlenerek k

Başkan Muhittin GÜNEY’in;

 “30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI” KUTLAMA MESAJI:

Ulusumuz, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk yönetiminde, kahraman ordumuzla kenetlenerek kazandığı Kurtuluş Savaşı’nın sonucunu,  tüm Dünya’ya duyuran 30 Ağustos Zaferi, her zaman gururla andığımız kıvanç verici bir zaferdir. 30 Ağustos Zaferi, tarihimizin akışını değiştiren, ulusumuzun geleceğini etkileyen çok önemli bir dönüm noktasıdır.

Kurtuluş Savaşı’nın başarıyla sonuçlanmasıyla birlikte, bağımsız, demokratik ve laik Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulması ve gerçekleştirilen büyük devrimler, ulusumuzun çağdaşlık seçimini ortaya koyan ilkeli, ileri görüşlü ve kararlı adımları oluşturmaktadır.

Gücünü Büyük Atatürk’ün ilke ve devrimlerinden alan Türkiye Cumhuriyeti, evrensel değerler ışığında gelişerek laikliğe, demokrasiye ve çağdaşlığa olan bağlılığından asla ödün vermemelidir.

Büyük Önder’in öngördüğü çağdaş uygarlık düzeyine erişebilmek için, Cumhuriyet’in bizlere sunduğu demokrasi kültürünü yaşam biçimi olarak benimsemeli, hukuk devleti, insan hakları ve demokratikleşme alanındaki eksikliklerimizi hızla gidermeliyiz.

Bu düşüncelerimle başta Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Büyük Önder Atatürk ve O’nun silâh arkadaşları olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını, şehit ve gazilerimizi saygı ve gönül borcuyla anıyor, tüm ulusumuzun Zafer Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyorum.

 

Muhittin GÜNEY

Belediye Başkanı

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM