Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

MAMUŞA BELEDİYESİNDEN BAŞKANIMIZA HİZMET ÖDÜLÜ
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 557

Kosova’nın tek Türk Belediyesi olan Mamuşa Belediyesine ziyaret düzenleyen Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e ” Türk Dünyası Hizmet Ödülü &

Kosova’nın tek Türk Belediyesi olan Mamuşa Belediyesine ziyaret düzenleyen Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e ” Türk Dünyası Hizmet Ödülü ” verildi.

Mamuşa Belediyesi tarafından bu yıl 6’ncısı düzenlenen “Uluslararası Domates Festivali”ne Türkiye Cumhuriyeti Kosova Büyükelçisi Songül Ozan, Ak Parti İzmir Milletvekili ve Dış işleri Komisyon Üyesi Rıfat Sait, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Keçiören Belediyesi Meclis Üyeleri, Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney, Belediye Meclis Üyeleri, Kızılcahamamlı İş adamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Festival kapsamında bu yıl ilk defa Türk Dünyası Hizmet Ödülleri dağıtılırken, Mamuşa ve Kosova’daki Türk toplumuna katkıda bulunan isimler arasından seçilen 27 kişi ödüle layık görüldü.

Festivalin her geçen yıl olgunlaştığını ve büyüdüğünü belirten Mamuşa Belediye Başkanı Arif Bütüç, “Amacımız Mamuşa’yı ve Kosova’daki Türk toplumunu daha fazla tanıtmak, Türk Dünyası başta olmak üzere tüm dünyanın ilgisini buraya çekmek. Bu yıldan itibaren bizlere maddi manevi katkılarda bulunan devlet büyüklerimize ve dostlarımıza Türk Dünyası Hizmet Ödülü vermeye başlıyoruz” diye konuştu.

Ödül verilen kişiler arasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu ve AK Parti İzmir Milletvekili ve Dışişleri Komisyon Üyesi Rıfat Sait, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney’de yer aldı.

 İLANLAR
E-BELEDİYE
ARAMIZDAN AYRILANLAR
SOSYAL MEDYA'DA KIZILCAHAMAM
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM