Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKAN ADEM ÖZBEKLER HAYATINI KAYBETTİ
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 558

2004 – 2009 yılları arasında Kızılcahamam Belediye Başkanlığı yapan Adem Özbekler (58) hayata veda etti. Yaklaşık 3-4 ay önce safra kesesinde taş tespit e

2004 – 2009 yılları arasında Kızılcahamam Belediye Başkanlığı yapan Adem Özbekler (58) hayata veda etti.

Yaklaşık 3-4 ay önce safra kesesinde taş tespit edilen ve bundan dolayı operasyon geçiren Adem Özbekler, rahatsızlığı dolayısı ile evinde tedavi görüyordu.

Önceki gün durumunun ağırlaşması nedeniyle Ankara Dış kapı Hastanesine kaldırılan ve burada dört gün yoğun bakımda kalan Adem Özbekler (58) daha sonra İbn-i Sina Hastanesine sevk edildi. Kızılcahamam eski Belediye Başkanı  Adem Özbekler, burada yapılan bütün müdahalelere rağmen cevap vermedi ve öğleden sonra hayatını kaybetti.

Başkan Özbekler’in Cenazesi 01.09.2014 Pazartesi günü Saat: 11.00 de Kızılcahamam Belediyesi önünde yapılacak törenin ardından, aynı gün öğle namazına müteakip Güvem mahallesinde kılınacak cenaze namazından sonra Güvem Mahallesi mezarlığına defnedilecek.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, mesajında; İlçemize Büyük Hizmetlerde bulunmuş olan değerli büyüğümüz Eski Belediye Başkanımız Adem ÖZBEKLER’e Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum”BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM