Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

EMRULLAH İŞLER KIZILCAHAMAM’DA COŞKUYLA KARŞILANDI
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 889

Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen Kur’an tilaveti programına katılmak için gelen, Hemşehrimiz  ve AK Parti Ankara Bölge Milletvekili Prof.Dr.

Kızılcahamam Belediyesi tarafından düzenlenen Kur’an tilaveti programına katılmak için gelen, Hemşehrimiz  ve AK Parti Ankara Bölge Milletvekili Prof.Dr. Emrullah İşler, ilçe girişinde Kızılcahamamlılar tarafından büyük bir coşkuyla karşılandı.

Kızılcahamam Belediyesi önünde toplanan kalabalık halk topluluğu tarafından karşılan Prof.Dr. Emrullah İşler’e Belediye Başkanımız Muhittin Güney Hoş geldiniz dedi ve sözü Bölge Milletvekilimiz, Hemşehrimiz ilçemizin gururu Prof.Dr. Emrullah İşler’e verdi.

İşler; Kızılcahamam Belediyesi önünde halka hitap ederek önemli açıklamalar yaptı.

Eski Başbakan Yardımcısı ve AK Parti Ankara Milletvekili Hemşerimiz Prof.Dr. Emrullah İşler, “Yeni hükümet kuruldu. Zaruri bir sebeple kabinede yer almamamız söz konusu oldu. Kırgınlığımız kesinlikle olmaz. Biz AK Parti’nin neferiyiz. Verilecek her türlü görevde hizmete devam edeceğiz” dedi.

Kızılcahamam Belediyesi önünde halka hitap eden İşler, “Siyaset uzun soluklu bir yol. Bu benim ilk dönemim. Allah’ın lütfü ile dünya lideri Recep Tayip Erdoğan’ın 61. Hükümeti’nde başbakan yardımcılığı görevine gelme lütfüne nail oldum. Allah’a ne kadar şükretsem azdır. Başbakan yardımcılığı görevimde her zaman sizler kucaklaştık, el sıkıştık. Bugün sahaya indiğimiz zaman her yerde coşkuyla karşılanıyorum. Hepinize teşekkür ediyorum. Makamların en yücesi milletin gönlündeki makamdır. Sizler beni gururlandırdınız. Hepinizden Allah razı olsun. Siyaset inişli çıkışlıdır. Biz yolumuza devam edeceğiz. Bu şarkı burada bitmeyecek diyoruz. Hizmet aşkımız bitmeyecek, tükenmeyecektir. Beraber olacağız, bir olacağız, iri olacağız, diri olacağız” dedi.

“KIRGINLIĞIMIZ OLMAZ”

İşler, “AK Parti hizmet partisidir, icraat partisidir. Seçimlerden zaferle çıktık. 2015 seçimlerine güçlü şekilde gireceğiz. Yeni hükümet kuruldu. Zaruretten sebeple kabinede yer almamamız söz konusu oldu. Kırgınlığımız kesinlikle olmaz. Biz AK Parti’nin neferiyiz. Verilecek her türlü görevde hizmete devam edeceğiz. Başbakanımız Ahmet Davutoğlu’nun liderliğinde 10. büyük zafere ulaşacağız. Ekonomiyi büyütmeye devam edeceğiz. Çözüm sürecini inşallah sonuca ulaştıracağız. Bu topraklarda kan akmasına müsaade etmeyeceğiz. Terör belasından çok çektik” diye konuştu.

“PARALEL MÜCADELE DEVAM EDECEK”

AK Parti Ankara Bölge Milletvekili Prof.Dr. Emrullah İşler, “Bu ülkeyi tehdit eden paralel yapıyla mücadele sonuna kadar devam edecek.Türkiye’yi 2023 hedeflerine ulaştıracağız. 2015 seçimleri kritik eşik. Anayasa’yı değiştirecek sayıyla parlamentoda temsil ettirdiğimiz zaman yeni bir Anayasa ileTürkiye’yi buluşturacağız. Türkiye’nin önü açıktır. Allah’ın izni ile bölgenin ve dünyanın lideri olma yönünde hızlı adımlarla yürüyoruz. Bu millet Tayip Erdoğan’ı sevdi ve liderini Çankaya’ya çıkardı. Liderimiz Çankaya’da yeni genel başkanımız ile yeni başarılara imza atacağız. Bu can bu bedende olduğu sürece size hizmete devam edeceğim” dedi.

Hemşehrimiz  ve AK Parti Ankara Bölge Milletvekili Prof.Dr. Emrullah İşler’le birlikte Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti İlçe Başkanı ve Ak Parti İlçe Yönetimi ile birlikte Esnaf ziyaretinde bulundu.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM