Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ ZABITA EKİPLERİ İLE KAHVALTI YAPARAK PAZAR DUASINA KATILDI
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 604

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Zabıta Haftası nedeniyle Zabıta Ekibiyle Kahvaltıda bir araya gel

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney ve Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Zabıta Haftası nedeniyle Zabıta Ekibiyle Kahvaltıda bir araya geldi.

Kızılcahamam Halk pazarında görev yapan zabıta ekipleri ile birlikte kahvaltıda bir araya gelen Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Kızılcahamam Zabıta ekibinin Zabıta haftasını kutlayarak, Pazar yerindeki zabıta noktasında birlikte kahvaltı yaptılar.

Kahvaltının ardından Emekli İmam Mustafa Acar tarafından Pazar duası yapıldı. Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Pazar Esnafına hayırlı işler dileyerek, Pazara gelen İlçe halkımıza ve misafirlerimize bereketli alışverişler diledi.

Başkanımız, Pazar’a gelen Misafirlerimizi ve İlçe Halkımızı bugün Saat: 17.00’de Soğuksu Milli Parkında yapılacak olan Muhteşem Kur’an Tilaveti programına davet etti.

Deli imam Caddesi üzerinde bulunan esnaflarımızı ziyaret eden Başkanımız Muhittin Güney ve Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, esnaflarımızın hal ve hatırlarını sorarak hayırlı işler dileklerinde bulundular.

 BAŞKAN
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM