Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ADEM ÖZBEKLER İÇİN BELEDİYE ÖNÜNDE TÖREN DÜZENLENDİ
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 608

Kızılcahamam eski Belediye Başkanı Adem Özbekler, ebedi istirahatgahına uğurlandı. 2004 – 2009 yılları arasında Kızılcahamam Belediye Başkanlığı yapan Ade

Kızılcahamam eski Belediye Başkanı Adem Özbekler, ebedi istirahatgahına uğurlandı.

2004 – 2009 yılları arasında Kızılcahamam Belediye Başkanlığı yapan Adem Özbekler (58) sevenlerinin omuzlarında son yolculuğuna uğurlandı.

Vefatıyla birçok kişiyi üzen ve Kızılcahamam halkının adeta gizli hayranı olan Özbekler’in ölümü, herkesi derinden yaraladı. Belediye Başkanlığı döneminde adaletli olmaya önem gösteren, belki adaletinden dolayı eleştirildiği bile olduğu söylenilen Başkan Özbekler’in bugün yapılan cenaze töreninde görüldü ki kimseyi kırmamış ve dost kazanmış.

Başkan Özbekler için bugün Saat:11.00’da Belediye hizmet binası önünde tören düzenlendi. Törene katılan Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Eski Belediye Başkanımız Adem Özbekler’in dürüstlüğünden ve yaptığı icraatlardan bahsetti. Başkan Özbekler için İlçe Müftüsü Tahsin Aydın dua etti, törene katılan vatandaşlardan helallik istedi.

Törenin ardından Özbekler’in Cenazesi öğlen namazından sonra defnedilmek üzere Güvem mahallesine uğurlandı.

Merhum Belediye Başkanı Adem Özbekler’în Cenazesi, Güvem Mahallesi Camiinde Öğlen namazının ardından Cenaze namazı kılınarak sevenlerinin omuzlarında Mahalle Mezarlığına defnedildi.

Cenazeye Milliyetçi Hareket Partisi Bölge Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Erdem,  İlçe  Kaymakamı Mustafa Çit, Belediye Başkanı Muhittin Güney, Eski Belediye Başkanları, Eski Bölge Milletvekilleri, Siyasi Parti İl ve İlçe Yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri, Ailesi, Yakınları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 BAŞKAN
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM