Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM’DA ŞENLİK BAŞLADI
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 839

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen MAHALLEDE ŞENLİK VAR panayırı Kızılcahamam Cumhuriyet Meydanına kuruldu.. Kızılcahamam Belediye Başkanım

Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen MAHALLEDE ŞENLİK VAR panayırı Kızılcahamam Cumhuriyet Meydanına kuruldu..

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in katılımıyla açılan Mahallede Şenlik Var panayırına çocuklar akın etti. Aileleri ile birlikte Cumhuriyet meydanını dolduran Çocuklar, oyun guruplarına binmek için birbirleriyle yarıştı. Mutlulukları yüzlerinden okunan çocuklar ve ailelerine hitap eden Belediye Başkanımız Muhittin Güney; Uzun süredir programımızda olan ve sürekli Büyükşehir Belediyemizden istediğimiz çocuklarımıza geçici de olsa onları eğleniyor görmek bizleri mutlu edecek böyle etkinliği bizlere sunan Büyükşehir Belediye Başkanımız Melih Gökçek beye teşekkür ediyor, hepinize iyi eğlenceler diliyorum” dedi.

Ankara Büyük Şehir Belediyesi İlçelerde kurduğu Mahallede Şenlik var panayırlarını Kızılcahamam da 4 gün oyun gruplarıyla  minik ziyaretçilerini ağırlayacak. Midilli atı, trenler, akülü arabalar, şişme oyuncaklar ile pek çok lunapark oyuncağının yer aldığı panayır alanındaki sahne gösterileri ile akrobasi ve muhteşem sirk grubu heyecanlı bir atmosfer ile konuklarını ağırlayacak.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM