Yükleniyor...

“ ÇOCUK İSTİSMARINA YÖNELİK ÖNLEMLER “
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 615

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca, Ankara’nın bütün ilçelerinde seminer halinde yapılan Aile Eğitim Programı “ ÇOCUK İSTİSMARINA YÖNELİK ÖNLEMLER “ konulu

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığınca, Ankara’nın bütün ilçelerinde seminer halinde yapılan Aile Eğitim Programı “ ÇOCUK İSTİSMARINA YÖNELİK ÖNLEMLER “ konulu panel , 04 Eylül 2014 Perşembe günü Saat 14.00’de Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

Ankara  Valiliği Aile Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Uzman Psikolog M.Evren HOŞRİK katıldı. Uzman HOŞRİK;  “ ÇOCUK İSTİSMARINA YÖNELİK ÖNLEMLER  ve CİNSEL İSTİSMAR“ konulu panelde, Çocuklarımıza her yaş grubunda nasıl davranmamız gerektiğini ve onlarla diyalog içerisinde olmamız gerektiğini belirtirken, çocukların cinsellik konusunda çok hassas ve onlarla her yaş grubuna göre anlayabilecekleri dilde konuşmamız gerektiğini belirtti.

Cinsel istismarın çocuklarımızda ileriki yaşlarda büyük travmalar yaratabileceğinin de altını çizen Uzman Psikolog HOŞRİK, çocuklarınızla konuşmaktan ve onlara her şeyi anlatmaktan korkmayın dedi.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM