Yükleniyor...

SUUDİ ASKERLER İLÇEMİZE HAYRAN KALDI
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 362

Suudi Arabistan Cezaevleri Genel Müdürlüğü ve Naif Arap Üniversitesi’nin müşterek çalışması ile cezaevlerine eğitmen olarak seçilen 30 subay ve astsubaydan oluş

Suudi Arabistan Cezaevleri Genel Müdürlüğü ve Naif Arap Üniversitesi’nin müşterek çalışması ile cezaevlerine eğitmen olarak seçilen 30 subay ve astsubaydan oluşan heyet ilçemizi ziyaret etti.
Türkiye Adalet Bakanlığı’na ait Ankara Keçiören Cezaevi Eğitim Tesisleri’nde kalan grup; Tim Başkanı Kurmay General Dr.Ali ERRUWEYLİ Başkanlığında Ankara’da görmüş oldukları eğitime ara vererek ilçemizin doğal güzelliklerini görmek ve eğitimlerine motivasyon sağlamak amaçlı ilçemize günübirlik ziyarette bulunmuşlardır.
Grup ile yakından ilgilenen Belediye Başkanımız Muhittin GÜNEY, ilk önce Yabanabad Camii’nde namaz kıldıktan sonra, Soğuksu Milli Parkı’na çıkarak burada kendisi Arapça olarak ilçemizin tarihi ve doğal güzelliklerinden bahsetti, başkanımızın gruba ilçemizi Arapça olarak tanıtması, grup tarafından ilgi ve memnuniyetle karşılandı. Başkanımızın sıcak ve samimi yaklaşımı grup lideri Kurmay General Dr.Ali ERRUWEYLİ tarafından da takdir edildi.


Kızılcahamam 4 mevsim termal cenneti olmakla beraber yapılan yatırımlar ve belediyemizin titiz çalışmaları sonucu her geçen gün yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olamaya devam etmektedir, amacımız 4 mevsim turizm diyoruz ve ilçemizi layıkı ile tanıtmaya devam ediyoruz.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM