Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ AK PARTİ EYLÜL AYI DANIŞMA MECLİSİNE KATILDI
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 501

Ak Parti Kızılcahamam İlçe teşkilatı Eylül ayı danışma meclisi yapıldı. Ak Parti Danışma meclisi toplantısına Ankara İl Başkan yardımcısı Selim Cerrah, Belediye

Ak Parti Kızılcahamam İlçe teşkilatı Eylül ayı danışma meclisi yapıldı.

Ak Parti Danışma meclisi toplantısına Ankara İl Başkan yardımcısı Selim Cerrah, Belediye Başkanı Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Başkan Danışmanı ve Genel Koordinatör İhsan Taşer, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şenli ve Partililer katıldı.

Toplantı’da açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Sefa Yıldırım Eylül Ayı Danışma meclisinin hayırlara vesile olmasını dileyerek 10 Ağustosta yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde başarılı bir seçim geçirildiğini İlçemizde alınan oy’ oranının başarı göstergesi olduğunu vurguladı.

Başkan Yıldırım; Partimizin birlik beraberlik içinde geçirdiği seçimlerin ardından yine bir seçim olacakmış gibi çalışmasını istedi. Parti faaliyetlerine değinen Yıldırım Belediye Başkanı Muhittin Güney ve Ekibinin ilçemiz içerisinde yaptıkları çalışmalardan dolayı Partililer adına Başkan Güney’e teşekkür etti.

Toplantıda Parti Faaliyet raporu okunarak, Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, Gençlik Kolları Başkanı Abdullah Şenli ve Belediye Meclis Üyesi Songül Ergelen yaptıkları faaliyetlerden bahsederek katılımcılara teşekkür ettiler.

Konuşmalarını yapmak üzere kürsüye gelen Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney; Göreve geldiğimiz günden bugüne kadar uyum içerisinde çalışmaları yürüttüğümüz İlçe başkanı Sefa Yıldırım ve Partili Arkadaşlara gösterdikleri ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ediyorum dedi. Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Muhalefetin yaptığı eleştirilere mahal verilmemesini ve yapılan eleştirilere karşı verecek bir cevabın olduğunu vurguladı. Belediye Başkanı Muhittin Güney; Ankara Büyük Şehir belediyesinden aldığımız hizmetlerin kısa bir zaman içinde ilçemize getirdik, onlar da getirebilirdi ama bu kadar hızlı bir şekilde getiremezlerdi üçlü olduk güçlü olduk İlçemizin menfaatlerini hep ön planda tutarak bu zamana kadar gece gündüz çalıştık ve çalışmaya devam edeceğiz inşallah diyerek sözlerine devam eden Belediye Başkanı  Muhittin Güney,  Sosyal ve Kültürel faaliyetlerden de bahsetti.

Başkan Güneyden üç yeni proje

Belediye Başkanı Muhittin Güney, konuşmasının sonunda İlçemize en kısa zamanda başlanmasını planladığı projeleri Partililerle paylaşarak, 3 projeyi tanıttı. İlk olarak yeni Belediye hizmet binasının yapılması, Bayrak tepe Kültür merkezi Düğün salonu çay bahçesi Projesi ve Hal içerisinde bulunan Avcılar Kulübü binasının bulunduğu yere Bay – Bayan Mescidi ve modern tuvaletler yapılacağını açıkladı. Hal içerisinde Hafta sonları yoğunlaşan trafik sorununun giderilmesi için yüksek otopark sistemi uygulaması için ön çalışma başlatıldığını belirtti.

Ak Parti Eylül ayı danışma meclisinin son konuşmacısı olan Ankara İl Başkan yardımcısı Selim Cerrah; Genel siyasetten konuşarak ilçe teşkilatının yaptığı faaliyetleri yakından takip ettiklerini belirtti. Cerrah; Kızılcahamam İlçe Teşkilatını azimli çalışmalarından dolayı kutluyorum dedi.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM