Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ MEZBAHADA İNCELEMELERDE BULUNDU
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 609

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney Belediyemize ait mezbahayı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kızılcahamam Belediyesi Mezbahasını zi

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney Belediyemize ait mezbahayı ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kızılcahamam Belediyesi Mezbahasını ziyaret eden Başkanımız Muhittin Güney personelle birlikte kahvaltı yaparak Mezbaha çalışmaları hakkında bilgi aldı. Mezbaha Veteriner Hekimi Murat Duman, Mezbahanın çalışma sistemi hakkında bilgi vererek, Yaklaşan kurban bayramında mezbahanın çalışma sistemini aktardı. 1 veteriner hekim 3 kesim personeli ile çalışmalarını yürüten Kızılcahamam Belediye Mezbahası İlçemiz Kasapları tarafından getirilen büyük baş ve Küçük baş hayvanlarının kesimleri yapılarak sağlıklı ve hijyenik ortamda kasaplara teslim edildiği belirtildi.

Veteriner Hekim Murat Duman İlçemizde eskiden yapılan Çorak (Et) Pazarının yeniden kurularak ilçemizin köylerinde yetişen büyük baş ve küçük baş hayvanların Başken Ankara ve çevre ilçelerden gelen vatandaşlarımıza eskiden olduğu gibi yeniden taze et ve o geleneği yaşatmak istedigini vurguladı.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM