Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAKAN GÜLLÜCE’DEN KIZILCAHAMAM’A TEMİZLİK ARACI
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 493

Ankara Gölbaşı Çevre Referans Laboratuarı’nda 101 belediyeye çevre temizlik araç dağıtım töreni gerçekleştirildi. Anahtar teslim törenine katılan Çevre ve Şehir

Ankara Gölbaşı Çevre Referans Laboratuarı’nda 101 belediyeye çevre temizlik araç dağıtım töreni gerçekleştirildi.

Anahtar teslim törenine katılan Çevre ve Şehircilik Bakanı Güllüce yaptığı konuşmada, kendisinin 3 dönem belediye başkanlığı yaptığını hatırlatarak, ”Hem özel hayatımda hem iş hayatımda ben hep en alttan başladım. Belediye başkanlığı yaptığım esnada 6 ay tuvaleti olmayan, 6 metrekarelik bir odada bin 200’e yakın personel yönettim. Keşke devletimizin imkanları çok geniş olsa da belediyelere doya doya versek bunları” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Bakan Güllüce, ilk temizlik aracını Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’e takdim etti.

Kızılcahamam Belediyesi, ilçe halkına daha iyi ve kaliteli hizmet verebilmek amacıyla araç parkını güçlendirmeye devam ediyor.

Son olarak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’ndan hibe yoluyla hidrolik sıkıştırmalı çöp kamyonu alınarak araç filosuna yeni bir hizmet aracı daha eklendi.

Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney “Teslim aldığımız bu yeni aracımızla birlikte araç filomuza yeni bir Hidrolik sıkıştırmalı çöp aracımızı katmış olduk.

Bu araçlarla birlikte belediye hizmetlerinin daha etkin bir şekilde yürütülmesini hedefledik. Hizmet kalitemizi artırmak için önemli adımlar attık, atmaya da devam ediyoruz. Bu aracın ilçemize kazandırılmasında emeği geçen Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce’ye ve herkese teşekkür ediyorum. İlçemize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM