Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

RESMİ BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YAPILDI
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 434

Kurban bayramının ikinci gününde resmi bayramlaşma töreni yapıldı. Kurban bayramının İkinci gününde bayramlaşma töreni vardı. Törene Kızılcahamam Kaymakamlığına

Kurban bayramının ikinci gününde resmi bayramlaşma töreni yapıldı.

Kurban bayramının İkinci gününde bayramlaşma töreni vardı. Törene Kızılcahamam Kaymakamlığına vekalet eden Kazan Kaymakamı Murat Duru, Belediye Başkanı Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri, MHP Ankara İl Başkan Yardımcısı Tahir Taşkın, Garnizon Komutanı Onur Akyüz, Askerlik Şubesi Başkanı, Emniyet Müdürü, Eski Belediye başkanlarından Coşkun Ünal, Belediye meclis üyeleri, Siyasi Parti İlçe Başkanları ve Yöneticileri, sivil toplum örgütleri, esnaflar ve vatandaşlar katıldı.

Kızılcahamam Belediyesi Yabanabat Sultan Fatih düğün salonunda saat.14.00 de başlayan bayramlaşma töreninde konuşan Kaymakam Murat Duru ve Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney; Tüm İlçe Halkının ve törene katılan herkesin bayramını kutlayarak İyi Bayramlar dilediler.

Kızılcahamam Belediyesi Yabanabat Sultan Fatih düğün salonunda saat.14.00 de başlayan bayramlaşma töreni daha sonra emniyet müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Huzur evi ve Şehit Polis Zekeriya Yurdakul’un baba evini ziyaretleri ile devam etti.

Belediye başkanı Muhittin Güney Şehit Polis Zekeriya Yurdakul’un Baba evinde Kur’an-ı Kerim okuyarak Tüm şehitlerimize ve geçmişlerimizin ruhları için dua ett.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM