Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKÖY MAHALLESİ KÖY KONAĞI AÇILDI
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 613

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney Kızılcahamam Başköy Mahallesinde yapılan Köy Konağı açılışına katıldı. Kızılcahamam Başköy Mahallesi Köy Konağı

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney Kızılcahamam Başköy Mahallesinde yapılan Köy Konağı açılışına katıldı.

Kızılcahamam Başköy Mahallesi Köy Konağı açılış programına Belediye Başkanımız Muhittin Güney tarafından davet edilen eski Başbakan yardımcısı Bölge milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah işler, Vekil Kaymakam Murat Duru tarafından İlçe Kaymakamlığı önünde karşılanarak birlikte Başköy Mahallesi Köy Konağı açılışına katıldı. Açılışta Ak Parti İlçe Başkanı Sefa Yıldırım, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan ve Belediye Meclis Üyeleri’de hazır bulundu.

Köy Dernek Başkanı tarafından açılış konuşması yapılarak protokol konuşmalarına geçildi Konuşmalarını yapmak üzere davet edilen Belediye Başkanımız Muhittin Güney;  Başköy Mahallemize yapılan bu binanın açılışında bulunmaktan memnuniyet duyduğunu ileterek sözlerine şuşekilde devam etti; Ak Parti olarak Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Başbakanken temel atmalara gitmez açılışlara gelirdi. Ben Belediye Başkanı olduğumda dernek başkanımız ve muhtarımız makamımda ziyaret ederek, böyle bir bina yapmak istediklerini belirttiler ve bizden de yardım istediler. Bizler binaya yapabileceğimiz yardımı esirgemeyerek biran önce başlanmasını ve yapılıp bitirilmesini istedik. Onlarda biran önce başlayıp kısa bir sürede de tamamlayıp şunda açılışa hazır hale getirdiler. Bu yüzden çok mutluyuz, Cenab-ı Allah bizlere bu şekilde tesisler açmayı nasip eder inşallah. Bu günün bir önemi daha var Sayın Bakanımız bizlerle beraber oldu bizleri köyümüzü şereflendirdi bu yüzden kendisine teşekkür ediyorum dedi. Başkanımız Güney Köyde birde Cenaze olmasından dolayı Merhuma Allahtan Rahmet yakınlarına başsağlığı dileyerek konuşmasına son verdi.

Diğer yandan Köylülere Hitap Eden Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler; Köylülerin ve Katılımcıların Kurban Bayramını Kutlayarak Köy Konağının kısa bir zamanda temelleri atılmış ve biran önce bitirilen bu konakta bir rekora gidilmiş bundan dolayı Köy Dernek başkanımızı Muhtarımızı ve siz değerli Başköylüleri tebrik ediyorum. Bu eserde çok büyük emeği olan Başta Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in teşvikiyle bu bina yapıldı huzurlarınızda teşekkür ediyorum ve emeği geçen herkesi kutluyorum dedi.

Açılış Kurdalesini kesen Bölge Milletvekilimiz Prof. Dr. Emrullah İşler, Vekil Kaymakam Murat Duru, Belediye Başkanımız Muhittin Güney birlikte keserek Köy Konağını kullanıma açtılar. Programda yemek ikramı yapılarak Açılış sona erdi.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM