Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

BAŞKANIMIZ ŞEHİDİMİZİ SON YOLCULUĞUNDA YALNIZ BIRAKMADI
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 452

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, görevi esnasında şehit olan hemşehrimiz Atıf Şahin’in cenazesine katıldı. Bingöl’deki saldırı sonuc

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, görevi esnasında şehit olan hemşehrimiz Atıf Şahin’in cenazesine katıldı.

Bingöl’deki saldırı sonucu şehit olan Kızılcahamam Alpagut Mahallesi nüfusuna kayıtlı olan Emniyet Müdür Yardımcısı Atıf Şahin’in cenazesi, Ankara Kocatepe Camii’nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Emniyet Müdür Yardımcısı Atıf Şahin için Bingöl Emniyet Müdürlüğü bahçesinde uğurlama töreni düzelendi. Tören sonrası Şahin’in naşı Ankara’ya gönderildi.

Şehit Şahin’in cenaze namazı, Kocatepe Camii’nde ikindi namazını müteakiben kılındı. Namazın ardından şehidin naşı cenaze arabasıyla Yenimahalle Özevler Mahallesi, Şehit Zeki Özbek Sokak’ta bulunan baba ocağına getirildi. Son kez baba ocağına getirilen şehittin ay yıldızlı tabutuna eşi, çocukları, annesi ve yakınları sarılarak dua etti. Sokakta toplanan komşularından şehit Şahin için helallik alınmasından sonra şehit Emniyet Müdür Yardımcısı Şahin’in cenazesi Karşıyaka Mezarlığında gözyaşları arasında toprağa verildi.

Belediye Başkanımız Muhittin Güney, Belediye Başkan Yardımcısı, Fahrettin İlhan ve Belediye Meclis Üyesi Durali Uygun şehit Emniyet Müdür Yardımcısı Atıf Şahin’in mezarı başında dua etti. Ailesi ve yakınlarına başsağlığı diledi.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM