Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

SORUNLAR HALK GÜNÜNDE ÇÖZÜME KAVUŞUYOR
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 473

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 16.10.2014 Perşembe Günü Saat 15.00’de AK MASA’da; Halkımızın istek ve şikayetlerini doğrudan kendisine i

Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney, 16.10.2014 Perşembe Günü Saat 15.00’de AK MASA’da; Halkımızın istek ve şikayetlerini doğrudan kendisine iletebilmeleri için “Halk Günü” düzenledi.
Başkanımız Muhittin Güney, vatandaşların sorunlarını dinleyerek ilçemizde bulunan eksiklikleri ve şikayetleri tek tek not etti.
Belediye Birim amirlerinin hazır bulunduğu halk gününde dile getirilen sorunları birim yetkilileriyle paylaşan Başkanımız Muhittin Güney, sorunların giderilmesi için birim yetkililerine talimat verdi.
Vatandaşlarımızın sorunları belediyemizde ilgili birimler tarafından titiz bir şekilde değerlendirilerek en kısa zamanda çözüme kavuşturulacak.
AK Masa’da her ay gerçekleştirilecek Halk Gününde, vatandaşlarımız istek ve dileklerini, dertlerini, önerilerini, şikayetlerini ve Kızılcahamam ile ilgili konuşmak istedikleri her hususu konuşmak üzere Ak Masa’ya gelerek doğrudan başkanımızla konuşabilecekler.

 BAŞKAN
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM