Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

ENGELLİ VATANDAŞLARIMIZA BODRUM TATİLİ
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 485

Kızılcahamam Belediyesi sosyal faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda ilçemizde yaşayan engelli vatandaşlarımızı Bodrum Cherry Club Kiraz Otel

Kızılcahamam Belediyesi sosyal faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda ilçemizde yaşayan engelli vatandaşlarımızı Bodrum Cherry Club Kiraz Otel’de ücretsiz herşey dahil konaklamalı tatil yapmak üzere 14 Ekim 2014 Salı akşamı saat 19:00’da Kızılcahamam Belediye binası önünden Belediye Başkan Yardımcımız Fahrettin İlhan, Belediye Başkan Danışmanı ve Genel Koordinatör İhsan Taşer ve Belediye Meclis Üyelerimiz yolcu ettiler.
Belediye Başkan Yardımcımız Fahrettin İlhan yaptığı açıklamada, Sosyal Belediyecilik anlayışı ile yaptığımız bu hizmetlerin devam edeceğini, hizmetlerimizin herkesimden vatandaşlarımıza sunmaktan mutluluk duyacaklarını belirtti.

 

Belediye Önünde toplanan Engelli vatandaşların ve Ailelerinin heyecanları yüzlerinden okunuyordu. Otobüslere binen engelli vatandaşlarımızın rahatlığı için her şey düşünülerek Belediyemiz tarafından yaptırılan Şapka ve Tişort tatile çıkan Engelli vatandaşlarımıza dağıtıldı.

 BAŞKAN
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM