Yükleniyor...

KIZILCAHAMAM’DA HİZMET ANLAYIŞI BU OLMALI
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 384

Kızılcahamam Belediyesi vatandaşın yararına yapılacak olan tüm hizmetlerde seferber oluyor. Geçtiğimiz yıl içerisinde İlçemizde başlayan ve %90’lık bir bö

Kızılcahamam Belediyesi vatandaşın yararına yapılacak olan tüm hizmetlerde seferber oluyor.

Geçtiğimiz yıl içerisinde İlçemizde başlayan ve %90’lık bir bölümüne ulaşılan Doğalgaz hattının eksik kalan kısmı olan İsmetpaşa mahallesi Huzurevi mevkiinde ve Ölü pınar mevkiinde yarım kalan hatlar Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney’in talimatlarıyla tamamlanıyor.

İsmetpaşa Mahallesi Ölü Pınar mevkiinde oturan vatandaşlarımızın doğalgaz hatlarının döşenmemesi üzerine Harekete Geçen Kızılcahamam Belediyesi, Başkanımız Muhittin Güney’in talimatlarıyla bölgede hızla İmar yolu açma çalışması başlattı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Başkanımız Muhittin Güney; “Vatandaşlarımıza Doğalgazın en hızlı bir şekilde ulaşması için K Gaz firmasına Ekipman desteği vererek vatandaşların mağdur olmaması ve biran önce doğalgaza kavuşmaları için elimizden gelen desteği ve çalışmaları başlattık” dedi. Başkanımız Güney açıklamasının devamında; Doğalgaz firmasının bu bölgede bulunan konutlar için açılacak olan boru hattı maliyetini kurtarmadığı için bu bölgedeki abone çalışmalarını yavaşlatması doğrultusunda vatandaşlarımızın da mağduriyeti söz konusun olduğundan hemen duruma el attık.

Belediyemiz tarafından bu bölgedeki çalışmalara Kepçe, kamyon ve ekipman desteği vererek kısa bir süre içerisinde imar yolumuzu açtık, Alt yapısını kuvvetlendirdik boru hattını konutların kapısına kadar açtık. Bugün itibariyle Doğalgaz firmasına teslim ederek hızlı bir şekilde Huzur evi karşısında bulunan konutlardan başlayarak doğalgaz  hattı döşemeye başladı. Allah izin verirse İsmetpaşa mahallesinde otura vatandaşlarımızda kış sezonunda soğuk havaya maruz kalmayarak şehir merkezindeki vatandaşımız nasıl doğalgazını kullanıyorsa buradaki vatandaşımızda doğalgazı kullanma hakkına sahip olduğu düşüncesindeyiz ve Bizler hizmet anlayışı içerisinde yönettiğimiz belediyemizde vatandaşımızın hakkını koruyup kollamak için varız” diyerek sözlerini tamamladı.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM