Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

EĞİTİM BİR-SEN’DEN YEMEKLİ TOPLANTI
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 516

Eğitim Bir – Sen Birlik ve Beraberlik Yemeğinde Bir Araya Geldi. Eğitim-Bir-Sen Kızılcahamam Temsilciliği tarafından 24.10.2014 Tarihinde Akasya Otel de M

Eğitim Bir – Sen Birlik ve Beraberlik Yemeğinde Bir Araya Geldi.

Eğitim-Bir-Sen Kızılcahamam Temsilciliği tarafından 24.10.2014 Tarihinde Akasya Otel de Mutlu Restoran da  birlik ve beraberlik yemeği düzenledi  .

Düzenlenen Birlik ve Beraberlik yemeğine Kızılcahamam Belediye Başkan Vekili Yusuf Şengül, Kızılcahamam Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Belediye Meclis Üyeleri, İlçe Müftüsü Sinan Kazancı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Akcan, Eğitim Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı, Eğitim Bir-Sen Ankara 3.Nolu Şube Başkanı, İlçe Milli eğitim şube müdürü Veli Karakuş, sendika üyesi öğretmenler ve davetliler katıldı.

Yemeğin açılış konuşmasını  Eğitim Bir-Sen Kızılcahamam şube Başkanı Hacı Ünal yaptı. Daha sonra Bir-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve  Eğitim Bir-Sen Ankara 3.Nolu Şube Başkanı birer konuşma yaptılar.

Konuşmaların Ardından eski yönetim üyelerine Ahmet Bakır, Selami Demircan, Osman Demirel’e ve Basın Mensuplarına Plaket Verildi.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM