Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

KIZILCAHAMAM’DA BİR İLK
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 537

Kızılcahamam Belediyesi’nde faaliyet göstermekte olan temizlik firması 3K İnşaat ve Turizm Ltd.Şti. Kızılcahamam’da bir ilki gerçekleştirdi. Konteyn

Kızılcahamam Belediyesi’nde faaliyet göstermekte olan temizlik firması 3K İnşaat ve Turizm Ltd.Şti. Kızılcahamam’da bir ilki gerçekleştirdi.
Konteynır yıkama ve dezenfekte aracı ile ilçemizde bulunan çöp konteynırlarının yıkanması ve dezenfekte çalışmalarına başladı. Bu özel araç sayesinde konteynırlar aracın içine giriyor, özel dezenfektanlar, köpük, parfüm ve tazyikli su ile steril bir hale kavuşturuluyor. Özellikle yaz aylarında daha çok hissedilen ve şikayete neden olan konteynırların kötü koku ve mikroplardan arınması, çöp konteynırı yıkama ve dezenfekte aracının yaptığı dezenfekte işlemi sayesinde halk sağlığına da olumlu yönde katkısı bulunuyor.
Çalışmalara katılan Belediye Başkan Yardımcımız Fahrettin İlhan çalışmalar hakkında, “Termal Turizm Cenneti olan ilçemizde insan ve çevre sağlığı bizim için önemli konulardan biri. Bu tür çalışmalarla vatandaşlarımızı ve ilçemizi ziyaret eden misafirlerimizi daha temiz bir Kızılcahamam’da ağırlamaktan mutluluk duyacağız.” diyerek bu tür faaliyetlerin devam edeceğini belirtti.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM