Yükleniyor...
Şifa Kaynağı, Doğa ve Termal Cenneti Yeşil Kızılcahamam

AK PARTİ KASIM AYI DANIŞMA MECLİS TOPLANTISINI YAPTI
Eklenme : 12.10.2015   -   Okunma : 474

AK Parti Kızılcahamam ilçe teşkilatı Kasım ayı İlçe Danışma Meclisi toplantısını yaptı. 02.12.2014 Salı Günü günü Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salo

AK Parti Kızılcahamam ilçe teşkilatı Kasım ayı İlçe Danışma Meclisi toplantısını yaptı.

02.12.2014 Salı Günü günü Kızılcahamam Belediyesi Nikah ve Toplantı Salonunda yapılan toplantıya Kızılcahamam Belediye Başkanı Muhittin Güney ve eşi Ayşe Güney, Belediye Başkan Yardımcısı Fahrettin İlhan, Kızılcahamam Belediyesi Başkan Danışmanı ve Genel Koordinatör İhsan Taşer,  Belediye Meclis Üyeleri, Ankara İl Kordinötörleri, ve partililer katıldı.

Toplantı  ilçe başkanı Sefa Yıldırım’ın açılış konuşmasıyla başladı. Diğer yandan; Yönetim Kurulu Üyesi Güray Altunay, Kadın Kolları Başkanı Fatma Yıldız, Gençlik Kolları Başkan vekili Tahir Kütükçüoğlu ve Belediye Meclis Üyesi Fatih Oral yapılan faaliyetler hakkında sunumlar yaparken Kızılcahamam Belediye Başkanımız Muhittin Güney Belediye çalışmalaı hakkında bilgiler verdi.

Toplantıda yerel basına Ak Parti İlçe Teşkilatı tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

Danışma meclisinde son olarak İl Kordinötörleri Genel siyasetten konuşarak Ak Parti Kasım Ayı Danışma Meclisi Toplantısı basına kapalı olarak, dilek ve temenniler bölümüyle son buldu.

 BAŞKANIMIZ
  • Muhittin GÜNEY
İLANLAR
E-BELEDİYE
NİNO ANAOKULU
KIZILCAHAMAM BELEDİYESİ 100. YIL EĞİTİMCİ NURAY YEŞİL MÜZESİ
HOCALI ANIT PARK MÜZE
TESİSLERİMİZ
HIZLI ERİŞİM